UK | RU

Заявка на ремонт

Проблеми з відкриванням стулки євровікна

Отже, якщо ви купили євровікна, то це не означає що, ви відгородили себе від усіх проблем. Так, з євровікнами проблем виникає на порядок нижче , але це не означає, що їх немає зовсім.

У цій статті ми детально розповімо про найактуальніші роблема з вікнами , а так само про методи їх вирішення .

1 . Проблема .

Найпоширеніша проблема стулки в євровікна , полягає в тому , що низ віконної рами починає зачіпати вікно. У цьому випадку , потрібно відвести стулку верхньої петлі вгору і вбік .
Рішення .
Для того щоб усунути проблему , нам буде потрібно шестигранник. Піднявши і відкривши стулку , ми побачимо , що в ній є отвір під шестигранник. Таким чином , повертаючи шестигранник за годинниковою стрілкою , піднімаємо нижню частину і таким чином виправляємо дефект. Якщо після цього проблема збереглася , то таку ж маніпуляцію проробляємо з нижньої стулкою.
Крім цього в стулках у євровікон збоку є додаткові отвори під шестигранник , за допомогою яких можна регулювати низ стулки.

2 . Проблема .

Друга за актуальності проблема стулок в євровікна ; це продування . Як правило , ця проблема пов'язана з роз-ущільненням , або надлишковими прогинами . Всі ці неприємності , зазвичай виникають через неправильну експлуатації вікна .
Рішення .
Ремонт стулки , в даному випадку полягає в підкручування плоскогубцями затиску , який розташований по периметру стулки. Таким чином , герметизація вікна буде відновлена.
Продування так само може виникнути через те , що шаблони були налаштовані правильно , і внаслідок цього , планки розташовані не за місцем . Або , нижній зачіп може бути менше за інших , а на поворотних поставлена звичайна планка , замість широкої. Дана проблема вирішується заміною фурнітури .

3 . Проблема .

Ще одна проблема зі стулками , полягає в тому , що на поворотних стулках вилітають бічні притиски . В основному , це відбувається через низький якості самої фурнітури , або неправильного поводження з вікном.
Рішення .
Це не регулюється ключами і потрібно витягувати стулку і регулювати притиск , або вирішувати проблему нестандартними способами ( наприклад , підкладанням тонких предметів за притиск ) .

4 . Проблема .

Не відкривається , або не закривається вікно.
Рішення .
Швидше за все , проблема з блокуванням . Щоб відрегулювати цей тип фурнітури , вам потрібно відкинути стулку. Для цього натискаємо язичок блокіратора і піднімаємо ручку вікна вгору. Після цього ми побачимо , під шестигранник , металеву фурнітуру. Повертаючи шестигранник в потрібний напрямок можна або збільшити , або зменшити притиск . Після цього , стулка повертається у вихідне положення.
Так само , можливо, що ручка вікна , або розбовталася , або прийшла в непридатність. У цьому випадку , потрібно її або відрегулювати , або замінити. Сам процес дуже легкий , для цього повертаємо пластину під ручкою , під нею знаходяться два гвинти , який відкручуються , і таким чином відбувається заміна .

5 . Проблема .

Так само буває , що при закритті стулки ручка не повертається . Це може бути через те , що ваш мікроліфт , або пружинний механізм , на відміну від типу євро вікна , проскакує повз свою ответку .
Рішення .
Вам потрібно відрегулювати створу , шляхом підведення , або опускання нижньої , або бічної частині . Як правило , щоб дізнатися, усунена поломка , чи ні , потрібно всього лише спробувати закрити вікно.


Автор Анатолій Базака