Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Проблеми з закриванням та відкриванням вікон
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Проблеми з закриванням та відкриванням вікон

Отже, якщо ви купили євровікна, то це не означає що, ви відгородили себе від усіх проблем. Так, з євро вікнами проблем виникає на порядок нижче, але це не означає, що їх немає зовсім.

Порушення плавності ходу рухомої стулки вікна та запірного механізму в євровікна можна пояснити двома причинами:

По перше: більшість металопластикових вікон після декількох місяців експлуатації вимагають легкого регулювання. Цього не варто лякатися, тим більше що фурнітура, якою комплектуються наші віконні системи дозволяє легко підлаштовувати необхідні для плавної роботи зазори.

Другий випадок, менш приємний, і в основному відбувається з вини замовника. Справа в тому, що встановлення вікон як правило чередує серйозному квартирному ремонту. Люди зазвичай спочатку ставлять вікна, а потім шпаклюють і приводять в порядок стіни, виконують укоси, клеять шпалери і виконують масу інших оздоблювальних робіт. У процесі цього відбувається засмічення механізмів фурнітури частками піску, шпаклівки, будівельного пилу. Іноді механізми відкривання вікон недбайливими «майстрами-оздоблювальниками» засмічені до такої міри , що для відновлення нормальної роботи вікна потрібна тривала і копітка чистка, настройка і змащення всіх механізмів вікна.

Що ж робити людям вже встановившим металопластикові вікна, і в яких виникли схожі проблеми?

1) Зателефонувати на фірму установившую Ваші вікна , і викликати майстра для огляду і регулювання вікон.

2) Якщо гарантійний термін закінчився то зателефонуйте до нас і ми швидко знайдем і усунунем причини поганого відкривання ваших вікон. Металопластикові вікна я відношу до складних технічних виробів, хоча і дуже надійних. А будь-які складні механізми іноді відмовляють. І цього боятися не слід. Ламаються навіть МЕРСЕДЕСИ і переносяться запуски космічних кораблів. Уникнути більшість прикрих неприємностей з вікнами можна, якщо виконувати кілька простих правил:

- не допускайте засмічення механізму відкривання вікон будівельним сміттям і пилом;

- періодично змащуйте всі рухомі частини фурнітури спеціальними мастильними матеріалами;

- уникайте втрати еластичності ущільнювальних резинок, протирайте всі гумові частини силіконовим розчином.

У цій статті ми детально розповімо про найактуальніші проблеми з вікнами, та методи їх вирішення.

1) Проблема: Найпоширеніша проблема стулки в євровікна, полягає в тому, що низ віконної рами починає зачіпати вікно. У цьому випадку, потрібно відвести стулку верхньої петлі вгору і вбік.
Рішення: Для того щоб усунути проблему, нам буде потрібно шестигранник. Піднявши і відкривши стулку, ми побачимо, що в ній є отвір під шестигранник. Таким чином, повертаючи шестигранник за годинниковою стрілкою, піднімаємо нижню частину і таким чином виправляємо дефект. Якщо після цього проблема збереглася, то таку ж маніпуляцію проробляємо з нижньої стулкою.
Крім цього в стулках у євровікон збоку є додаткові отвори під шестигранник, за допомогою яких можна регулювати низ стулки.

2) Проблема: Друга за актуальності проблема стулок в євровікна; це продування. Як правило, ця проблема пов'язана з роз-ущільненням, або надлишковими прогинами. Всі ці неприємності, зазвичай виникають через неправильну експлуатації вікна.
Рішення: Ремонт стулки, в даному випадку полягає в підкручування плоскогубцями затиску, який розташований по периметру стулки. Таким чином, герметизація вікна буде відновлена.
Продування так само може виникнути через те, що шаблони були налаштовані не правильно, і внаслідок цього, запірні планки розташовані не за місцем. Або, нижній зачіп може бути менший за інші, а на поворотних стулках поставлена звичайна планка, замість широкої. Дана проблема вирішується заміною фурнітури.

3) Проблема: Ще одна проблема зі стулками, полягає в тому, що на поворотних стулках вилітають бічні прижими. В основному, це відбувається через низьку якість самої фурнітури, або неправильне поводження з вікном.
Рішення: Це не регулюється ключами, а потрібно розтягувати стулку і регулювати притиск, або вирішувати проблему нестандартними способами (наприклад, підкладанням тонких предметів під прижим) .

4) Проблема: Не відкривається, або не закривається вікно.
Рішення: Швидше за все, проблема з блокуванням. Щоб відрегулювати цей тип фурнітури, Вам потрібно поставити стулку в відкидне положення. Для цього натискаємо язичок блокіратора і піднімаємо ручку вікна вгору. Після цього ми побачимо ответную планку під шестигранник. Повертаючи шестигранник в потрібний напрямок можна або збільшити, або зменшити притиск. Після цього, стулку повертаємо у вихідне положення.
Так само, можливо, що ручка вікна, або розбовталася, або прийшла в непридатність. У цьому випадку, потрібно її замінити. Сам процес дуже легкий, для цього повертаємо пластину під ручкою, під нею знаходяться два гвинти, які відкручуються, і таким чином відбувається заміна.

5) Проблема: Так буває, що при закритті стулки ручка не повертається. Це може бути через те, що мікроліфт, або пружинний механізм, залежить від типу євро вікна, проскакує повз свою ответку.
Рішення: Вам потрібно відрегулювати стулку, шляхом підведення, або опускання нижньої, або бічної її частини. Як правило, щоб дізнатися, усунена поломка чи ні потрібно всього лише спробувати закрити вікно.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««

Самостійне вирішення проблемДогляд за вікнами і дверима