Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Про компанію "Київський Сервісний Віконний Центр"
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Про компанію "Київський Сервісний Віконний Центр"

Компанія "Київський Сервісний Віконний Центр" з 2003 року, офіційно зареєстроване приватне підприємство, яке займається: удосконаленням, переробкою, налагодженням, регулюванням і робить ремонт з подальшим гарантійним обслуговуванням, вікон і дверей в Києві.
Майстри компанії "Київський Сервісний Віконний Центр" якісно виконають: регулювання, ремонт металопластикових вікон, алюмінієвих і дерев'яних євровікон, налаштування комбінованих дверей, штульпових і розсувних "портальних систем, не залежно від дати виготовлення, марки фурнітури, виду профілю і виробника конструкцій, що вийшли з ладу .
В нашій компанії працюють виключно грамотні майстри з ремонту вікон і дверей, з багаторічним досвідом роботи по усуненню та модернізації конструкцій, які зроблять налаштування та ремонт їх,за лічені години.

Переваги послуг компанії "Київський Сервісний Віконний Центр":

Свій цех для переробки складних поломок, виготовлення склопакетів, москітних сіток, вікон, дверей;
Багаторічний досвід роботи з ремонту вікон і дверей всіх виробників;
В процесі ремонту, використовуються тільки якісні матеріали;
Оперативна швидкість для виконання ремонтних робіт;
Гарантія якості на виконані роботи.
 
Наша компанія пропонує послуги по якісному ремонту віконних і дверних систем, виготовлених за євро стандартом, з пластику, євро-бруса, або алюмінію, а також послуги щодо подальшого їх обслуговування за помірну ціну. Звернувшись в компанію "Київський Сервісний Віконний Центр", ви отримаєте безкоштовну консультацію від кваліфікованих фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з ремонтом євровікон і дверей.
Компания "Київський Сервісний Віконний Центр" с 2003 года, официально зарегистрированное частное предприятие, которое занимается: усовершенствованием, переделкой, настройкой, регулировкой и производит ремонт с последующим гарантийным обслуживанием, окон и дверей в Киеве.
Мастера компании "Київський Сервісний Віконний Центр" качественно выполнят: регулировку, ремонт металлопластиковых окон, алюминиевых и деревянных евроокон, настройку комбинированных дверей, штульповых и раздвижных "портальных" систем, не зависимо, от даты изготовления, марки фурнитуры, вида профиля и производителя, вышедших из строя конструкций.
В нашей компании работают исключительно грамотные мастера по ремонту окон и дверей, с многолетним опытом работы по устранению и модернизации конструкций, которые производят настройку их ремонт за считанные часы.

Преимущества услуг компании "Київський Сервісний Віконний Центр" :

Свой цех, для переделки сложных поломок, изготовления стеклопакетов, москитных сеток, окон, дверей;
Многолетний опыт работы по ремонту окон и дверей всех производителей;
В процессе ремонта, используются только качественные материалы;
Оперативная скорость для выполнения ремонтных работ;
Гарантия качества на проделанные работы.
Компания ЧП "Київський Сервісний Віконний Центр" предлагает услуги по ремонту окон и дверей в городе Киев, с предоставлением последующего гарантийного обязательства, изготовленных по евро - стандартам, из металлопластика, деревянного евробруса, или алюминиевого профиля, а также, дальнейшее их обслуживанию за умеренную цену. Обратившись в нашу компанию, вы получите бесплатную консультацию и помощь, от квалифицированных специалистов, которые дадут ответы на все Ваши вопросы и проведут качественный ремонт окон и дверей в Киеве.
»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««