Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються щоденно: 09.00-20.00
  • Виїзд майстра: Пн-ПТ: 09.00-17.00; Сб-Нд: 10.00-15.00

» Припіднімач для стулки вікна

Які проблеми усуваємо?

Які детаді встановлюємо?

Які замінюємо деталі?

Які вироби ремонтуємо?

Припіднімач для стулки вікна

припідіймач стулки 

Припідіймач стулки захищає вікно від провисання стулки в закритому положенні, в якому, власне, воно і знаходиться до 70% свого терміну служби. Припідіймач забезпечує, впевнене і легке причинення стулки, протягом усього терміну експлуатації вікна! Припідіймач стулки, має ще одну дуже важливу, функцію - при закритому стані стулки, він приймає на себе все навантаження віконної або дверної стулки, підіймаючи за допомогою роликів її, і не допускає провисання віконної або дверної стулки.

Два ролика установлені в припідіймачі, захищають стулки від провисання. Стулка вікна чи двері, може працювати, як в положенні відкидання так і в положенні відкриття. Вікна, з великими стулками, через деякий час починають зачіпати за низ рами, що веде до поломки фурнітури із за неправильної роботи стулки. Спеціальний припідіймач стулки, піднімає стулку вікна, в момент її закриття, таким чином, піклуючись про збереження віконних конструкції. Припіднімач стулки - забезпечує комфорт в обслуговуванні вікон, гарантує тривалу експлуатацію і довговічність ваших конструкцій.

Встановлюється припідіймач стулки, на звичайні, штульпові, арочні і трапецієподібні стулки, віконних і дверних конструкцій.