UK | RU

Заявка на ремонт

Припіднімач для стулки вікна

припідіймач стулки захищає вікно від провисання стулки в закритому положенні , в якому, власне , воно і знаходиться до 70 % свого терміну служби. припідіймач забезпечує , упевнений і легкий притвор стулки , протягом усього терміну експлуатації вікна! припідіймач стулки, має ще одну дуже важливу , функцію - при закритому стані стулки , він приймає на себе все навантаження віконної або дверної стулки , підіймаючи за допомогою роликів її , і не допускає провисання віконної або дверної стулки.

Два ролика установлені в припідіймачі , захищають стулки від провисання. Стулка вікна чи двері , може працювати , як в положенні відкидання так і в положенні відкриття. Вікна , з великими стулками , через деякий час починають зачіпати за низ рами , що веде до поломки фурнітури із за неправильної роботи стулки. Спеціальний припідіймач стулки , піднімає стулку вікна, в момент її закриття , таким чином , піклуючись про збереження віконних конструкції. Припіднімач стулки - забезпечує комфорт в обслуговуванні вікон , гарантує тривалу експлуатацію і довговічність ваших конструкцій.

Встановлюється припідіймач стулки, на звичайні , штульпові , арочні і трапецієподібні стулки , віконних і дверних конструкцій.


Автор Анатолій Базака