UK | RU

Заявка на ремонт

Чому потіють пластикові вікна

Пластикові вікна: Від чого пластикові вікна потіють ( плачуть ) ?

Помінявши старі дерев'яні вікна на пластикові , і вирішивши проблему холоду , деякі люди стикаються з ще однією проблемою. Пластикові вікна потіють , як каже народ ( плачуть ) . Та й трапляється ще це чудо в холодну пору року ! Так чому ж пластикові вікна плачуть , а старі дерев'яні вікна ні . Існує гіпотеза , від чого вікна плачуть. Як відомо в кожній квартирі знаходиться волога , в одній квартирі менше , в іншій більше, і коли пластикове вікно закрите герметично ( наглухо ) , цій волозі ( парі ) нікуди діватися , і вона осідає на вікно. Після чого пара перетворюється на воду і стікає по вікну . Вологу в приміщенні підвищує і нещодавно зроблений ремонт , велика кількість вазонів , з яких теж випаровується волога , особливо коли вони стоять на підвіконні. На дерев'яних вікнах цієї проблеми не було тому , що дерев'яне вікно герметичності не мало , і відбувалася циркуляція повітря , навіть як би воно добре зроблено не було. Та й саме дерево , такої щільності як пластик не має, і пропускає повітря . А пластикове вікно в закритому положенні не пропускає повітря . І як би квартиру не опалювали , вікна плакатимуть до тих пір, поки не буде відбуватися циркуляція повітря приміщення і вулиці. Треба якомога частіше провітрювати приміщення , щоб волога виходила. У сучасних моделях вікон , передбачено положення мікро вентиляція , іншими словами положення ( зима) , яке прочиняє стулку , і робить зазор до п'яти міліметрів , для циркуляції повітря і відводу вологи. Цим провітрюванням , в основному користуються в холодну пору року. Щоб вікна не потіли , провітрюйте приміщення

Нерідко буває , що абсолютно нові пластикові вікна , з перших же днів , після установки , починають пітніти .

Причиною цьому може бути багато . Найперше, що ми припускаємо - вікна неякісні , погана установка і починаємо даремні звернення в компанію , в якій придбали вікна . На настирливі телефонні дзвінки про те , що вікна продали неякісні , вам відповідають , що товар хороший , а провиною всьому - ви , ваше невміння стежити за квартирою , або ви придбали такі вікна , які запотівають завжди . Адже , виявляється , таке буває , тому вам слід почитати додаткову інформацію , спеціальні статті по цій справі. У даному тексті , ми вам допоможемо , вкажемо самі основні причини запотівання пластикових вікон .
Для початку , поговоримо про причини . Звичайно , можливо , ви придбали браковане пластикове вікно , особливо це стає зрозумілим , якщо в будинку ви міняли багато вікон , але запотівання трапляється тільки з одним . Але в будь-якому випадку, необхідно перевірити на деталі квартири , можливо , у цього вікна щось особливе. Якщо ж всі вікна запотівають , або одне ( яке єдине у вас ) , тоді розберемо деякі причини в замовленні . Може виділятися на вікні конденсат , якщо ви поставили собі великих розмірів підвіконня і це заважає конвекції (вона сушить і очищає вікно ) , крім цього , дуже товсті склопакети теж можуть пітніти . Якщо ви бажаєте дуже тепле вікно , тоді вам доведеться подумати - будинок може стати не суттєво тепліше , але на стіклах у вас , почне утворюватися конденсату т. Ось ці причини , що залежать тільки від вас , можуть принести незручності по запотіванню . Необхідно проконсультуватися у фахівців , вони вам допоможуть уникнути великого виділення вологи на вікнах . Але навіть з такими неприємностями , можна досить легко боротися.

Нижче наведені правила , які потрібно дотримуватися в будь-яких випадках.

Їх небагато і вони неважкі . По-перше , кімнату треба провітрювати , досить відкривати вікно на 4 хвилини , 3-4 рази на день і цього цілком вистачить для збереження в кімнаті нормальної вологості. Виходячи з вище написаного , товсті склопакети та широкі підвіконня не потрібно замовляти .. І , останнє, якщо ви встановили вікно з фурнітурою з режимом " зимового провітрювання " , в цьому випадку , вікно в цьому режимі може багато годин бути "відкритим" . У такому режимі , вікно трохи відсувається , тим самим , не пропускає пил і холод і при цьому трохи впускає чисте повітря.
Підсумувавши все вищесказане , намагайтеся не допускати в приміщеннях підвищення вологості , а для цього необхідно провітрювати і тоді ніколи вікна не будуть пітніти . Але якщо це не допомагає , то тоді дійсно , у вашого вікна є дефект .


Автор Анатолій Базака