Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Переробка поворотної стулки в поворотно відкидну
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Переробка поворотної стулки в поворотно відкиднуПерероблювання відкривання

Переробка поворотної стулки в поворотно відкидну

Переробка пластикових вікон або дверей і до встановлення, наприклад, обмежувача відкривання стулки, може знадобитися після того, як замовник зрозуміє, які він допустив помилки при виборі конфігурації вікна, склопакетів, фурнітури. Часто буває, що замовники намагаються заощадити на стулках, і через деякий час починають розуміти, що помити вікно зовні вони зможуть, тільки ризикуючи випасти назовні. Або вибирають більш дешеву фурнітуру, без системи щілинного провітрювання, а потім скаржаться на запотівання вікна. Іноді з міркувань економії відмовляються від шумозахисних склопакетів там, де вони дуже бажані. Всі ці недоліки можна усунути за допомогою переробки, але не безкоштовно. Тому, замовляючи вікна, ретельно продумайте все і не економте, адже, як відомо, скупий платить двічі. Особливо цю рекомендацію важливо дотримувати при виборі профілю ПВХ. Якщо конфігурацію вікна можна переробити, склопакети замінити, то низькоякісний жовтіє і крошащий профіль ПВХ доведеться повністю міняти на нове вікно. Тому ні в якому разі не спокушайтеся низькими цінами матеріалів сумнівного виробництва, вибирайте профіль ПВХ від перевірених виробників, з обов'язковим фірмовим тавруванням.

Переробка пластикового вікна або двері з поворотного в поворотно - відкидне.

Поворотно-відкидна фурнітура служить для закриття і відкриття стулки щодо нижньої і вертикальної осі, а також фіксірує в закритому від продування положенні. Поворотно-відкидна стулка у металопластикових вікнах має функцію відкриття в двох режимах - це поворотно - відкривна і відкиданна стулки, а також дає можливість встановити відкриття вашої стулки в режим зимового провітрювання! З допомогою додатково встановлених механізмів фурнітури, можна переробити відкидну стулку в поворотно-відкидну. У деяких випадках для переробки відкидної стулки в поворотно - відкидну потрібно замінити всю фурнітуру на вікні.

поворотна фурнітура

На малюнку № 1 показано стулка з поворотним (економним) механізмом. Це означає, що для переробки поворотної стулки в поворотно - відкидну потрібна заміна всієї фурнітури.

поворотно - відкидна фурнітура

На малюнку № 2 показана стулка з поворотно-відкидним приводом, що означає , що для переробки поворотної стулки в поворотно - відкидну, потрібно тільки додати фурнітуру.

Заміна або встановлення додаткового фурнітури, робиться при переробці режиму відкривання стулки з поворотного в поворотно - відкидне, або при поломці фурнітури, особливо, коли виробник фурнітури перестає випускати застарілі моделі і переходить на більш нові. Заміна або установка фурнітури провадиться за місцем встановлених вікон і дверей. Така операція займає (за одну стулку) максимум одну годину. Від якості встановленої фурнітури повністю залежить уся система відкривання і закривання вікна. А якщо говорити про її призначення, то це легке і надійне закривання і відкривання будь віконної системи .

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««