UK | RU

Заявка на ремонт

Переробка глухого вікна в поворотну стулку

Тільки для металопластикових вікон

Прийнято вважати , що чим дорожче товари або послуги , тим вони якісніші . Установка пластикових вікон , доустановка дитячих замків на вікна , недешеве задоволення , тому споживачі , які виклали за них чималі суми , найчастіше перебувають у впевненості , що проблеми з вікнами на найближчі 40 років вони вирішили . Але , на жаль , ніхто не застрахований від неприємних сюрпризів , іноді трапляється , що пластикові вікна не виправдовують очікувань їх господарів : раптом виявляється , що з щілин протягає , або неможливо помити вікно зовні без ризику для життя , або просто розбивається скло , виходить з ладу фурнітура.

Поспішаємо Вас заспокоїти: майже всі виниклі неполадки або виявлення дефекти пластикових вікон можна швидко і за порівняно невелику плату усунути.

А якщо дефекти виявлені протягом гарантійного терміну , то вони повинні бути усунуті безкоштовно, тому найрозумніше встановлювати пластикові вікна в холодну пору року , щоб відразу було видно , як і звідки протягає , і вимагати від підрядника виправлення косяків відразу ж , як кажуть , по гарячих слідах.
Іноді переробка пластикових або установка , наприклад , обмежувача відкриття стулки , може знадобитися після того , як замовник зрозуміє, які він допустив помилки при виборі конфігурації вікна , склопакетів , фурнітури. Часто буває , що замовники намагаються заощадити на стулках , і через деякий час починають розуміти , що помити вікно зовні вони зможуть , тільки ризикуючи випасти назовні. Або вибирають фурнітуру дешевше, без системи щілинного провітрювання , а потім скаржаться на «засмучені» вікна . Іноді з міркувань економії відмовляються від шумозахисних пакетів там , де вони досить бажані . Всі ці прорахунки також можна усунути за допомогою ремонту , але не безкоштовно. Тому , замовляючи вікна , ретельно все продумайте і не економте , адже , як відомо , скупий платить двічі. Особливо ця рекомендацію важливо дотримуватися при виборі профілю ПВХ , оскільки, якщо конфігурацію вікна можна переробити , склопакети; замінити , то низькоякісний жовтіючий і кришащий профіль ПВХ або провислий металевий каркас відремонтувати не можна, доведеться повністю міняти вікно. Тому ні в якому разі не спокушайтеся низькими цінами матеріалів сумнівного виробництва , вибирайте профіль ПВХ від перевірених виробників , з обов'язковим фірмовим тавруванням .

За допомогою ремонту пластикових вікон можна в будь-який час поліпшити їх захисні властивості і тепло- ізоляцію.

Жителі нижніх поверхів можуть поставити склопакети з удароміцними стіклами , які розбити значно важче , ніж звичайні склопакети. Підвищити безпеку можна і за допомогою заміни звичайної фурнітури на протизломную . Якщо під час холодів пластикові вікна показали не найкраще теплозбереження , можна замінити склопакети на двокамерні , з сонцевідбиваючою плівкою , яка сприяє заощадженню тепла взимку, і прохолоди - влітку . Також можна замінити звичайні склопакети на шумозахисні , зі спеціальними «листковим» стіклами , виготовленими з використанням шумозащитної смоли. Скло в таких склопакетах різні по товщині , відстань між ними теж різне . Це допомагає зменшити явище резонансу і значно послабити зовнішні шуми. Незначні витрати на установку зимового провітрювання на вікна допоможуть уникнути такого неприємного явища , як запітніння вікон.
Загалом , ремонт пластикових вікон не тільки дає можливість усунути виниклі неполадки і дефекти , але і дозволяє значно вдосконалити євровікна у відповідності з Вашими бажаннями і потребами.
Ми робимо переробку , удосконалення та ремонт Ваших євровікон та дверей .

У Вас є глухе вікно воно не відкривається. В принципі його не можна помити , не можна провітрити. Як правило , глухим роблять тільки стулку двостулкового металопластикового вікна . Або ж одну стулку або дві , тристулкового вікна . Ми можем , вже в змонтованому вікні , замінити його глуху частину , на стулку, яка відкривається в положенні відкривання або поворотне - відкривання , а також встановити імпост ( перемичку ) , і поміняти конфігурацію вікна . Якщо вікно ПВХ встановлено , і Ви вже зробили відкоси , то переробити глуху частину вікна на поворотну стулку простіше - простого. Порядок роботи при виготовленні та встановленні стулки наступний: потрібно заміряти проріз глухого вікна під стулку і виготовити її . Потім потрібно вийняти склопакет, навісити петлі , повісити стулку , поставити запірні ответки . Далі регулюємо фурнітуру євровікон , і готово. Також в новобудовах будівельники роблять стулку великої ширини , яку через деякий час прогинає і вона починає затирати , а то й просто не відкривається. Ми можемо переробити одну велику стулку в дві маленькі. Чим хороші металопластикові вікна: їх не потрібно міняти повністю , все вікно цілком , його можна переробити в відкидне , поворотне , поворотно - відкидне або модернізувати , а також можна , навпаки , зробити його глухим вікном

Ціна переробки глухого вікна в поворотно - відкидне починається від 120 $

Поворотно - відкидна фурнітура служить для закриття та відкриття стулки щодо нижньої і вертикальної осі , а також її фіксацію в закритому від продування положенні. Поворотно -відкидна стулка в металопластикових вікнах має функцію відкриття в двох режимах - це поворотний відкривання і відкидання стулки , а також дає можливість встановити відкриття вашої стулки в режим зимового провітрювання ! За допомогою додатково - встановленних механізмів фурнітури, можна переробити відкидну створу в поворотно - відкидну . У деяких випадках для переробки відкидний стулки в поворотно - відкидну буде потрібно замінити всю фурнітуру на вікні. Заміна або доустановка фурнітури , робиться при , переробці режиму стулки , з поворотного в поворотно -відкидний , або при поломці фурнітури , особливо , коли виробник фурнітури перестає випускати застарілі моделі і переходить на більш нові . Заміна або доустановка фурнітури провадиться за місцем установки вікна . Така операція займає на одну стулку максимум одну годину. Від якості встановленої фурнітури повністю залежить вся система відкривання і закривання вікна . А якщо говорити про її призначення , то це легке і надійне закривання і відкривання будь віконної системи .

На малюнку № 1 показана стулка з поворотним ( економії ) механізмом , що означає , що для переробки поворотної стулки в поворотно- відкидну потрібна заміна всієї фурнітури.

Ціна переробки такої стулки коливається від 40 $ до 80 $.

На малюнку № 2 показана стулка з поворотно- відкидним приводом, що означає , що для переробки поворотної стулки в поворотно - відкидну , потрібно тільки додати фурнітуру.

Ціна переробки такої стулки коливається від 30 $ до 50 $.


Автор Анатолій Базака