UK | RU

Заявка на ремонт

Які металопластикові вікна вибрати для себе

На яких параметрах слід акцентувати увагу при виборі металопластикових вікон?

При покупці в обов'язковому порядку потрібно звернути увагу на декілька важливих моментів , а саме: теплоізоляційні характеристики склопакета і профілю , якість фурнітури , противовзломная система .

Все по порядку :

1 . Товщина профілю безпосередньо впливає на кількість тепла , яке буде утримувати вікно в зимовий період , тому якщо у вас високі вимоги до теплоізоляції , вибирати потрібно чотири-, п'яти- або шестикамерні профілі , так як чим більша кількість камер , тим вище теплостійкість профілю , а значить, і самого вікна.

2 . Склопакет . При установці вікна , яке виходитиме на засклений балкон або лоджію можна використовувати однокамерний склопакет - він цілком вам підійде. Якщо ж ви встановлюєте вікно, що виходить безпосередньо на вулицю , бажано встановлювати двокамерний склопакет т. Також , як варіант , можна використовувати енергозберігаюче скло , також відоме як «селективне» (від англ. Select - вбирати ) . Таке скло виготовляється шляхом нанесення на його поверхню спеціального нізкоеміссионного оптичного покриття , яке легко пропускає в приміщення сонячне випромінювання (яке є короткохвильовим ) і перешкоджає виходу з нього теплового випромінювання від батарей та обігрівачів ( довгохвильового ) . Металопластикове вікно з селективним склом гарантовано захистить вас від лютих морозів , які не є рідкістю в нашому регіоні.

3 . Дуже важливим фактором при виборі металопластикових вікон є якість фурнітури . Деякі виробники економлять на матеріалах при її виготовленні на шкоду користувачам - як наслідок , такі вікна приходять в непридатність після трьох - чотирьох років після установки. При покупці вікон необхідно в обов'язковому порядку уточнити у продавця , чи надходили скарги від їх клієнтів, пов'язані з поломкою ручок , кронштейнів , зачепів , фіксаторів , петель і тому подібного. Не завадить перевірити особисто якість виконання вікна (зрозуміло , спеціалізованими знаннями володіють далеко не всі , але визначити «лівак» зможе кожен) . Хороша фурнітура повинна володіти високою зносостійкістю , що забезпечує високу якість матеріалу. Виробник повинен гарантувати 40-50 тисяч циклів відкривання / закривання вікна . Але, зрозуміло , будь-які речі потрібно підтримувати в хорошому стані , в тому числі і вікна - бажано періодично оглядати (не рідше 1 разу на рік ) , очищати деталі від бруду , змащувати рушійні компоненти спеціальним мастилом (яка не містить смол або кислот - це важливо!) . При здійсненні цих нехитрих заходів ваші металопластикові вікна служитимуть вам набагато довше.

4 . Ще один момент , який буде актуальний у всі часи - захист від протиправних посягань. Протизломна фурнітура - запорука безпеки вашого житла. Стандартна фурнітура не є перешкодою для зловмисників. Для забезпечення безпеки використовуються спеціальні грибоподібні зачепи , які захищають стулки вікна від фізичного навантаження (такі зачепи витримують навантаження до півтора тонн). Також непогано вибирати вікна з металевою пластиною всередині профілю , яка захищає від висвердлювання ручки з боку вулиці . Зрозуміло , металопластикові вікна з протівовзломной системою коштують трохи дорожче. Однак якщо врахувати , що вікна - це досить вразливе місце у вашій квартирі , така переплата буде з лишком компенсували вашим внутрішнім спокоєм , адже , як відомо , «мій дім - моя фортеця».


Автор Анатолій Базака