UK | RU

Заявка на ремонт

Як визначити енергозберігаючий склопакет?

При виборі пластикових вікон Ви напевно чули про склопакет з енергозбереженням також іменованим І - скло , яке відрізняються від звичайних тим , що зберігає тепло завдяки тепловими приладами , так як. на внутрішній стороні скла наносятся іони срібла , що дозволяє взимку, теплові хвилі відбивати назад в приміщення , влітку навпаки низькоемісійне скло відбиває теплову енергію назовні.

Дані склопакети коштують значно вище звичайних , тому часто виробники під виглядом дорожчих стікол встановлюють споживачам звичайний склопакет . Щоб не бути обдуреним, звичайним громадянам необхідно вміти відрізняти склопакети з енергозбереженням від звичайних склопакетів.

Дана процедура досить легка і не потребує особливих навичок , знань і грошових витрат.

Отже , щоб визначити пакет з І - скла нам потрібно: звичайна запальничка , або коробок сірників. Для перевірки необхідно піднести полум'я запальнички до склопакета ( підпалювати скло не потрібно). Виберіть кут зору так , щоб було видно в однокамерному склопакеті чотири відображення вогника ( в двокамерному буде шість відображень ) . При наявності енергозберігаючого скла в одному склі буде полум'я більш яскраве і насичено - оранжевого кольору . Саме на цьому склі знаходиться низькоемісійне покритт

Сподіваємося , дана стаття допоможе Вам зробити правильний вибір і не попастися на гачок до обманщиків . Бажаємо Вам тепла і комфорту і не забувайте , найбільшу роль в вікні грає склопакет .

Автор Анатолій Базака