Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних євро вікон та дверей!

Години роботи

Ремонт алюмініевих та пластикових дверейРемонт дверей
Встановімо в вікна дверіВстановимо в вікна
Замінимо в дверях та вікнахЗамінимо в дверях
Ремонт євро вікнаЯкі вікна ремонтуємо

За безготівковим розрахунком регулювання та ремонт вікон або дверей не проводиться!

Засоби і догляд за пластиковими вікнами

Металопластиковим вікнам необхідно набагато менше догляду , ніж дерев'яним рамам , але не варто нехтувати рекомендаціями , по очищенню профілів і склопакетів.

Очищення ПВХ вікон , відрізняється від очищення деревини. Нижче наведені кілька корисних порад для збереження вікна , краса і глянець , якого збережуться на роки.

Перше , що потрібно мати на увазі , що ПВХ це пластмас , і він може негативно реагувати на певні хімічні речовини. Якщо ви купуєте миючі засоби , не забудьте прочитати етикетку і уважно переконайтеся , що він підходить для використання на продукції з ПВХ . Якщо ви не впевнені , не йдіть на ризик. Після пошкодження хімічними речовинами , збиток може бути незворотній. Але краще звернутися в компанію з продажу вікон і купити спеціальні набори по догляду .
Крім того , необхідно мати на увазі , що ПВХ легко дряпається . Тому ніколи не очищайте абразивом або грубою тканиною .
Нижче наводиться випробуваний метод для очищення віконної рами , з використанням оцту і води , з подальшою поліровкою пластика.
Для початку відкриємо вікно і очистимо всі отвори від сміття і бруду.
Потім наллємо в розпилювач теплої води із оцту. Співвідношення має бути з однієї частини оцту і чотирьох частин води. Розпилюємо розчин на віконний профіль і отвори і залишаємо на дві хвилини , а потім, очищаємо вологою тканиною.
Якщо Ви маєте комплект по догляду за вікнами , можна нанести компонент , для додання блиску пластику, чистим пензлем. Цей компонент не повинен потрапляти на скло. І якщо це сталося , то негайно видаліть зі скла його залишки паперовою серветкою.
Нарешті , використовуйте склоочисник і протріть насухо паперовим рушником.
На завершення , перевірити вікно на ослаблення гвинтів і дефектів частин фурнітури . Використовуйте викрутку , для підтяжки. Якщо ви виявили пошкоджену ділянку , замініть її якомога швидше . Якщо, який-небудь механізм на вікні несправний , це може привести до більш серйозних пошкоджень і може поставити під сумнів подальше його використання . Час від часу змащуйте механізм відкривання , щоб уникнути скрипів , заїдань і передчасного зносу .
Для поточного швидкого очищення рекомендується застосовувати дитячі , вологі серветки , тому що вони м'які і не містять агресивні хімічні речовини.
Якщо ви будете дотримуватися цих правил , Ваші пластикові вікна будуть як і раніше відмінно виглядати на багато років вперед.

Пластикове вікно можна зустріти практично в будь-якій будівлі .

Пластикових вікон нині багато і в житлових будинках , і в офісних центрах. Пластикові вікна завоювали таку велику популярність завдяки оптимальним споживчим якостям і гарному співвідношенню, якість - ціна . Крім відмінної шумоізоляції та теплоізоляції , надійною і довговічною служби , пластикові вікна вимагають мінімального догляду.
Фурнітура пластикових вікон, вимагає регулярного змазування звичайним машинним маслом. Крім того , стежте за чистотою всіх засувок і механізмів . Гумові ущільнювачі необхідно протирати від бруду і пилу. Ви будете вражені кількістю бруду , яка осідає на ущільнювачах ваших вікон. Ніколи не застосовуйте для очищення ваших склопакетів і пластикових рам наступні речовини:
пісок , чистячі засоби , що містять абразивні матеріали , розчинники , кислоти, луги . Ці речовини псують пластик , позбавляють його гладкості і непоправно дряпають склопакети. Не намагайтеся самостійно регулювати або лагодити елементи фурнітури пластикових вікон. Такий некваліфікований ремонт може безнадійно зіпсувати ваші вікна і може завдати травми. Завжди звертайтеся до кваліфікованих фахівців.
Своєчасний і систематичний догляд продовжить термін служби ваших нових вікон.


Автор Анатолій Базака