UK | RU

Заявка на ремонт

Про компанію Київська Сервісна Віконна Служба

Компанія Київська Сервісна Віконна Служба з 2004 року, офіційно зареєстроване приватне підприємство, яке займається: удосконаленням, переробкою, налагодженням, регулюванням і робить ремонт з подальшим гарантійним обслуговуванням, вікон і дверей в Києві.
Майстри компанії Київська Сервісна Віконна Служба якісно виконають: регулювання, ремонт металопластикових вікон, алюмінієвих і дерев'яних євровікон, налаштування комбінованих дверей, штульпових і розсувних "портальних систем, не залежно від дати виготовлення, марки фурнітури, виду профілю і виробника конструкцій, що вийшли з ладу .
В нашій компанії працюють виключно грамотні майстри з ремонту вікон і дверей, з багаторічним досвідом роботи по усуненню та модернізації конструкцій, які зроблять налаштування та ремонт їх,за лічені години.

Переваги послуг компанії Київська Сервісна Віконна Служба :

Свій цех для переробки складних поломок, виготовлення склопакетів, москітних сіток, вікон, дверей;
Багаторічний досвід роботи з ремонту вікон і дверей всіх виробників;
В процесі ремонту, використовуються тільки якісні матеріали;
Оперативна швидкість для виконання ремонтних робіт;
Гарантія якості на виконані роботи.
 
Наша компанія пропонує послуги по якісному ремонту віконних і дверних систем, виготовлених за євро стандарту, з пластику, євро-бруса, або алюмінію, а також послуги щодо подальшого їх обслуговування за помірну ціну. Звернувшись в компанію "Киевская Сервисная Оконная Служба", ви отримаєте безкоштовну консультацію від кваліфікованих фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з ремонтом євровікон і дверей.

Автор Анатолій Базака