UK | RU

Заявка на ремонт

Проблеми з закриванням вікон

Порушення плавності ходу рухомої стулки вікна та запірного механізму в євровікна можна пояснити двома причинами :

По перше більшість металопластикових вікон після декількох місяців експлуатації вимагають легкого регулювання . Цього не варто лякатися , тим більше що фурнітура , якою комплектуються наші віконні системи дозволяє легко підлаштовувати необхідні для плавної роботи зазори.
Другий випадок випадок менш приємний і в основному відбувається з вини Закачика .
Ділов тому, що встановлення вікон як правило передує серйозному квартирному ремонту . Люди зазвичай спочатку ставлять вікна , потім шпаклюють і приводять в порядок стіни , виконують укоси , клеять шпалери і виконують масу інших оздоблювальних робіт. У процесі цього відбувається засмічення механізму фурнітури частками піску , шпаклівки , будівельного пилу . І от у цьому випадку ми просто розводимо руками. Іноді механізми відкривання вікон недбайливими «майстрами - обробниками» засмічені до такої міри , що для відновлення нормальної роботи вікна потрібна тривала і копітка чистка , настройка і змащення всіх механізмів вікна .
Що ж робити людям вже встановившим металопластикові вікна , і в яких виникли схожі проблеми?
1 ) Зателефонувати на фірму установившую Ваші вікна , і викликати майстра для огляду і регулювання вікон.
2 ) Якщо гарантійний термін закінчився то зателефонуйте до нас і ми швидко знайдем і усунунем причини поганого відкривання ваших вікон.

Про те, що потрібно робити коли заклинило ручку і не відкривається стулка вікна читайте у цій статті .
Металопластикові вікна я відношу до складних технічних виробів , хоча і дуже надійних . А будь-які складні механізми іноді відмовляють. І цього боятися не слід. Ламаються навіть МЕРСЕДЕСИ і переносяться запуски космічних кораблів. Уникнути більшість прикрих неприємностей з вікнами можна , якщо виконувати кілька простих правил :
- не допускайте засмічення механізму відкривання вікон будівельним сміттям і пилом.
- періодично змащуйте всі рухомі частини фурнітури спеціальними мастильними матеріалами;
- уникнення втрати еластичності ущільнювальних гумок , протирайте всі гумові частини силіконовим розчином.


Автор Анатолій Базака