UK | RU

Заявка на ремонт

Установка москітних сіток

"Київська Сервісна Віконна Служба" виробляє замір і установку москітних сіток в місті Київ

Без виміру і установки москітні сітки не виготовляємо.

Мінімальне замовлення - 3 сітки.

Для прорахунку ціни на москітні сітки скористайтеся Калькулятором

Москітні сітки ; це комфорт і зручність для кожного будинку.
Розглянемо трохи будову москітної сітки. Вона зроблена з алюмінієвого каркаса , на який натягнуто сітчасте полотно . Каркас кріпиться за допомогою пластикових куточків . Щоб сіткою було зручніше користуватися (самостійно знімати і встановлювати при необхідності) , передбачені ручки . На віконній рамі москітна сітка тримається завдяки пластиковим і металевим держателям .
Пошкодження москітної сітки умовно діляться на великі і дрібні . Великі - це пошкодження або самого каркаса , або сітчастого полотна. У цьому випадку доведеться звернутися до фірми , що займається установкою вікон. Як правило , вони або здійснюють ремонт , або рекомендують заміну москітніх сіток.

Дрібні пошкодження ви можете виправити і самі.

Якщо на вашій москітної сітці пошкоджений ущільнювач , то необхідно придбати новий , широкий асортимент якого представлений в багатьох будівельних магазинах . Акуратно зачищаєте полотно , Знежирюємо його і приклеюєте новий ущільнювачий .
Якщо ви при знятті москітної сітки пошкодили пластикові куточки , то замінити їх самому також цілком реально. У магазині віконної фурнітури купуєте нові і встановлюєте їх замість пошкоджених . Аналогічна ситуація з пластиковими тримачами. До речі , їх поломка є найпоширенішою . Хоча замість пластикових тримачів можна скористатися саморізами або шурупами. З їх допомогою москітна сітка кріпиться до рами пластикового вікна . При наявності маленьких дітей це просто необхідно.
Якщо ви все-таки не впевнені у своїх силах , зверніться у фірму , що спеціалізується на установці пластикових вікон.
Москітні сітки , які встановлюються на вікна та двері , дозволяють зробити приміщення дуже комфортним . Повною мірою це стосується як міської квартири , так і дачного або заміського будинку . У теплу пору багато людей відкривають вікна та балконні двері назустріч свіжому повітрю , легкому вітерцю і привітному сонця. Однак якщо не встановити москітні сітки , то приміщення залишається незахищеним від комах , які наполегливо і непомітно проникають в будинок. Крім цього , з вулиці заноситься пил , тополиний пух і сама різна грязь. Тому одним з найпростіших рішень є замовити і встановити москітну сітку.
Рамкові москітні сітки - класичні москітні сітки , які можуть використовуватися на будь-яких типах вікон. Відрізняються невисокою вартістю , універсальністю і легкістю в експлуатації.
Рамкова москітна сітка встановлюється на всі види металопластикових , алюмінієвих та дерев'яних вікон.
Різні види фурнітури дозволяють встановлювати рамкову москітну сітку не порушуючи "цілісності" конструкції вікна .
Москітну віконну сітку можна встановити на спеціальні петлі і тоді при необхідності її можна легко відкривати і закривати

Є два типи москітного профілю:

1)Профиль Анвіс встановлюється у віконний «світловий отвір» і фіксується поворотними гачками.

2) профіль типу СІНАКС кріпиться до рами вікна або за допомогою пластикових зовнішніх «кишень» , або за допомогою металевих гачків .

Звернувшись до нас ви отримаєте якісні послуги з установки будь-яких видів москітних сіток.


Автор Анатолій Базака