Головна » Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон, всі райони Києва

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон, всі райони Києва

ПП "RemontOkonKiev" проводить виїзд майстра для термінового ремонту вікон, дверей різних видів і складнощів, в усі райони міста Києва, будь то Троєщина, Оболонь, Позняки або Святошин, а також прилеглі околиці в радіусі 30 км.

Під виїздом майстра для ремонту євро-вікон або балконних дверей мається на увазі: виїзд майстра автомобілем із запчастинами та інструментом до замовника протягом 1-3 годин після уточнення всіх технологічних нюансів, для проведення ремонту і подальшого регулювання поламаних конструкцій.

Навіть, якщо ви недавно встановили нові євро-вікна, це не дає гарантію їх хорошого стану і якості. Часто у нас замовляють ремонт нових пластикових вікон ПВХ, які починають протікати, не щільно закриватися або не зберігають герметичність при закритті.

Ось які незручності можуть виникнути, якщо з вікном щось не так:

• З ущільнювача продуває. З щілин прозирає холодне повітря;

• З вулиці проникає шум: машини, дитячий крик, робота будівельної техніки;

• Стулка погано закривається, насилу прилягає до рами, поворот ручки здійснюється із застосуванням зусиль.

ремонт зламаного вікна

Ремонт зламаного вікна починається:

• Діагностики поламаної конструкції;

• Виявлення, з подальшим усуненням, перекосу стулки у вікні;

• Установку зимового провітрювання, фіксатора відкривання на певний кут відкривання;

• Заміну зламаних або установку відсутніх деталей на нові або аналогічні поламаним;

• Змащування петель, механізмів, замків;

Весь процес ремонту відбувається у вас вдома, за місцем встановлених конструкцій. При ремонті вікна або двері на Троєщині, не потрібно проводити їх демонтаж, ламати укоси, зривати підвіконня. Починається з регулювання петель регулювальними ключами. Якщо регулювання не допомагає або зламалася фурнітура (механізм), тоді стулку знімають з петель, змінюють зламану або зносилася фурнітуру на нову (німецьку). Далі стулку встановлюють на місце і виробляють настройку (регулювання) і змащування. Займає процес ремонту від 30 до 120 хвилин. Коли стулка починає правильно працювати, не пропускає шум, не продуває, легко відкривається і закривається, робимо змащування рушійних шарнірів.

Ремонт штульпових вікон в Києві

Ремонт штульпових вікон в Києві, потрібен тим господарям, які бачать неправильну роботу таких вікон, зламані шпінгалети, петлі, Фурнітура. Для початку варто спробувати відрегулювати такі вікна, а коли регулювання не допомагає то зробити ремонт штульповой системи.

Ремонт штульпових вікон або дверей, повинен проводитися при таких дефектах:

•сторонні звуки при відкриванні та закриванні стулок;

•провисання віконних стулок;

•розгерметизація віконної конструкції;

•заклинювання механізмів фурнітури;

•тертя або навпаки нещільне приставання стулок при закритті. 

Ремонт штульпового вікна

Штульп — універсальна будова металопластикових, алюмінієвих або дерев'яних конструкцій, в якому не передбачено перегородки (імпоста) встановленої між стулками. Дві стулки вікна або дверей, кріпляться петлями з протилежних сторін, і закриваються одна до іншої, за допомогою спеціально встановленого комплекту фурнітури на дві відкриваних половинки вікна. Відсутність імпоста не розділяє конструкцію на дві частини та дає світловому отвору багато простору. Ремонт штульпових вікон, зробити фахівцю з ремонту вікон в Києві не складно, а ось самому спробувати відремонтувати таку конструкцію — проблематично. Потрібно спочатку, зробити ремонт однієї стулки вікна, а потім підігнати другу стулку, що б відкривалася і закривалася не торкаючись відповідних планок і запірних механізмів на першій стулки.

Стулки штульпового вікна ділять на:

1) Основна або активна (поворотна або поворотно-відкидна стулка);

2) Другорядна не залежна або пасивна (поворотна стулка).

Першою відкривається за допомогою віконної ручки основна стулка, далі, після її відкриття, піднявши шпінгалети встановлені в верху і низу стулки - відкриваємо незалежну стулку, після чого отримуємо чистий отвір по ширині двох стулок.

Штульпове з'єднання встановлюють на балконні та вхідні двері, в результаті чого отримують прохід на ширину дверного отвору. Відмітна характеристика таких дверей – вони відкриваються назовні, що дає можливість розкрити стулки навстіж і не займати простір всередині приміщення.

Які поламання вікна часто зустрічаються?

Ремонт металопластикових вікон Позняки, Бортничі або Осокорки необхідний, якщо ви помітили вогкість або цвіль всередині рами або віконного профілю. Іноді таке явище спостерігається на віконних укосах, і це означає, що воно не зберігає сухість в достатньому обсязі. Чим швидше ви замовите діагностику зламаного вікна, тим швидше позбудетеся від вогкості, яка може поширюватися і далі;

• Лід всередині рами або профілю. Якщо ви помітили крижану кірку в зимовий період, яка утворюється всередині вікна - значить, профіль має дефект, і необхідно замовляти діагностику склопакета, щоб полагодити несправність і створити герметичність у віконній рамі або профілі;

• Ламання механізму вікна, наприклад, провисання стулки або неможливість відкрити або закрити її повною мірою. Дані поламання, пов'язані з неякісною віконною фурнітурою або пластиком низької якості. Така ж зламання євровікна може трапитися і з дерев'яною рамою.

На жаль трапляється, що і такі якісні вікна як Шуко (Schuco), потребують ремонту.
Потішимо Вас, ми готові допомогти з ремонтом віконних і дверних конструкцій фірми Шуко (Schuco), швидко і професійно відрегулювати фурнітуру Schuco, замінити поламані комплектуючі в Києві та передмісті з гарантією. Наш сервісний центр проводить ремонт будь-яких систем Schuco, з металопластику.

Ремонт пластикових вікон Шуко (Schuco)

Найчастіше власники пластикових вікон Шуко (Schuco) стикаються з наступними проблемами:

1) Вікна "сифонять" (повітря зовні проникає в приміщення, як результат-бруд і пил на підвіконнях, протяги); стулки погано закриваються (чіпляються за раму);

2) Рух ручки із зусиллям;

Замовляти ремонт металопластикових вікон Schuco потрібно при будь-який з перерахованих вище варіантів несправностей.

Ремонт пластикових вікон, дверей фірми шукко (Schuco)

Однією з найбільш часто зустрічаються причин актуалізації питання ремонту вікон Schuco в Києві, є зношеність віконних механізмів та інших частин, адже все має свій експлуатаційний період.

Потрібно розуміти, що зазначені в документації терміни, досяжні лише за умови регулярного обслуговування (регулювання і змащення фурнітури). В іншому випадку, питання ремонту вікон або балконних дверей фірми Шуко (Schuco), скоро стануть для вас актуальними..

Якщо вашим вікнам більше 10 років і механізми (Віконна фурнітура Шуко (Schuco) чорного кольору, це серія Corona.

Її в 2008 році зняли з виробництва, компонент неможливо придбати, в разі зламання якогось елемента, доведеться робити заміну всієї обв'язки, на специфічну сучасну фурнітуру. Одним з варіантів вибору при заміні застарілої фурнітури Schuco може стати комплект фурнітури Macco зі спеціальним приводом. Сервісні майстри багато разів проводили такі роботи, з боку наших шановних клієнтів нарікань не було.

Як відбувається регулювання і ремонт вікон?

Регулювання фурнітури — це нескладна операція, з якою можете впоратися навіть самі. Час від часу її потрібно проводити — це вбереже конструкції від багатьох проблем. Якщо ж затягнути з регулюванням, і допустити злам знадобиться ремонтувати євровікна.

Ремонт пластикових вікон повинен проводиться із застосуванням спеціальних інструментів і різноманітних шаблонів.

Тому, якщо ви хочете довірити лагодження складної системи фурнітури приватному майстру, знайомому, або самому взятися за настройку подумайте, а чи буде економія - не маючи під рукою потрібного інструменту?

Адже, непрофесійний ремонт Вікна, призведе як мінімум до повної заміни фурнітури, а можливо і конструкції, що обійдеться в рази дорожче, ніж викликати майстра на ремонт пластикових вікон.

Професійний ремонт євро вікон в Києві — це:

1) Виправлення браку установки вікон;

2) До установка або повна заміна механізмів, ручок, петель;

3) Перероблення стулки під встановлену раму;

4) Зміна діагоналі стулки по висоті.

У нашій компанії працюють виключно досвідчені фахівці, які виконають ремонт металопластикових вікон Оболонь за лічені години.

За всю історію нас не було жодного випадку повторного ламання фурнітури вікна протягом перших 5 років після ремонту. Але якщо таке станеться протягом гарантійного терміну, ми швидко розв'яжемо проблему нашим коштом!

Значне число клієнтів звертається до нас за рекомендаціями своїх знайомих і друзів. І тільки, дійсно, бездоганна робота може дати такі результати.

Телефонуйте нам, тому що сотні клієнтів вже переконалися, що наші обіцянки не розходяться з ділом!

Що входить в професійний ремонт вікон?

1) До встановлення фурнітури, притиску (за потребою);

2) Заміна зламаної деталі фурнітури (якщо це можливо) на нову оригінальну, або аналогічну - якщо немає. то змінює весь комплект фурнітури на нову;

3) Заміна ручки вікна або балконних дверей (за потребою);

4) Заміна нижньої петлі, шпінгалету (при необхідності);

5) Перевірка кріплення петель, шпінгалетів (обов'язково);

6) Виправлення перекосу стулки за допомогою спеціальних фальцевих вкладишів і підкладок товщиною від 1 мм до 6 мм (при необхідності);

7) Заміна гумового ущільнювача якщо він розірваний або розсипається в руках, а якщо його немає, то встановлює (при необхідності);

8) Регулювання петлі ключем по висоті та ширині (обов'язково);

9) Змащування гумового ущільнювача і фурнітури по всьому периметру стулки (обов'язково).

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте безплатну консультацію сервісного майстра, який відповість на питання, що цікавлять і проведе регулювання, а якщо потрібно - ремонт пластикових і дерев'яних Євро-вікон і балконних дверей у всіх районах міста Києва, будь то Троєщина, Оболонь, Позняки, або Святошин.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «