UK | RU

Заявка на ремонт

Класифікація пластикових дверей

Пластикові двері мають три класи , це :

1 . Вхідні
2 . Міжкімнатні
3 . Балконні двері .

Розрізняють , так само поверхню полотна дверного отвору , вона може бути як глухою , так і заскленою . Розрізняються пластикові двері і за способом відкриття , розкладні , розпашні, розсувні і обертові. Пластикові двері на сьогоднішній день представлені на ринку в різній колірній палітрі. Структура дверей з пластику , так само буває різною , вибір залежить тільки , від смаку і платоспроможності покупця .
Всі вони виготовляються з натуральної сировини , який називається ПВХ або Полівінілхлорид . Справжній, чистий полівінілхлорид складається на 57% з зв'язкового хлору і на 43 % з етилену . ПВХ , це не що інше , як звичайний порошк , але для того , щоб виготовляти з нього двері і вікна в нього підмішують різні модифікатори і стабілізатори .

Пластикові двері , разюче відрізняються від своїх аналогів з інших матеріалів. Головною їхньою гідністю , є трудновоспломеняемость , а так само відмінне протистояння до впливу різних кислот , лугів , вапна та сталий опір діям з боку атмосферних чинників.
Але у даного , матеріалу є і свої мінуси про які не варто забувати , він досить легко піддається деформації , під впливом із зовні і не є теплим і теплосберегающим матеріалом.

І звичайно , головне питання , яке хвилює багатьох споживачів , це ціна. Ціни на двері з пластика , найчастіше разюче відрізняються від цін на аналоги з дерева та інших матеріалів , ціни на пластикові двері на порядок нижче. Пластикові двері , відмінно підійдуть для балконів і просто як міжкімнатні двері. Двері з полівінілхлориду , досить довговічні і при правильному догляді , прослужать вам довгі роки , не вимагаючи ремонту. Найголовніше уникати фізичних навантажень на дверне полотно , які можуть легко пошкодити двері.
Необ'ходімо ретельно стежити , ще й за тим , щоб дверне полотно досить щільно притискалося до рами при закритті . Особливо важливий цей факт для вхідних і балконних дверей .
Якщо ви будете дотримуватися всіх вищеперелічених умов , то ваші пластикові двері , радуватимуть вас своїми експлуатаційними якостями і красою , ще довгі роки.


Автор Анатолій Базака