UK | RU

Заявка на ремонт

Як вибрати склопакет для свого вікна

Сучасні пластикові вікна мають одну або дві камери в склопакеті .

Кожна камера являє собою окрему секцію з подвійним склом. Товщина скла як правило 4 мм. (стандарт) . Пластикові вікна можуть бути дорогі , але чи будуть вони якісні ? Далі ми поговоримо про те , який склопакет краще вибрати і чому.
Двокамерні , з трьома стіклами ще називають подвійними . Саме прошарок повітря або інертного газу всередині пластикових вікон забезпечують звуко - і теплоізоляцію приміщення від зовнішнього середовища.
Тепер про недоліки. Вони теж є. Товщина подвійного склопакета зазвичай становить 32 міліметра , тоді як одинарного - 24 міліметра. Тобто різниця в півтора рази. Це в більшості випадків не критично , за винятком ситуації , коли установка проводиться в отвір дуже тонкої стіни. Але одночасно вага стулок такого вікна в півтора рази вище , що є вже істотним недоліком , тому що викликає помітно більш високий знос механізму , на якому висять стулки , при відкриванні та закриванні вікон.
Оскільки велика частина витоку тепла відбувається через теплове випромінювання , то гарною альтернативою в останні роки є використання І - стікол , інфрачервоних стікол зі спеціальним напиленням , що відображає теплове випромінювання назад всередину приміщення. Іншими словами , товсті двокамерні склопакети будуть зберігати менше тепла взимку , ніж звичайний однокамерні , але з таким напиленням , відбиваючим інфрачервоні промені назад в квартиру або будинок.
Якщо врахувати таку технологію , як використання інертного газу всередині між скляними камерами , що дозволяє робити склопакет що вже і при цьому зберігати більше тепла , то в наявності типова ситуація , коли "скупий платить двічі". Тобто якщо ви встановлюєте більш дорогі пластикові вікна , то через пару років їх вартість повернеться вам у вигляді грошей , зекономлених на електроенергії, що витрачається взимку на обігрів приміщення . До того ж служити такі вікна будуть довше.
Правда є ситуація , коли подвійні склопакети виявляються кращими. Це коли вам важливий такий показник , як шумоізоляція , який поки вище у трикамерних пластикових вікон.
Підсумовуючи , можна сказати , що незалежно від рівня доходів покупця , важко дати однозначні рекомендації . У будь-якому випадку , якщо є можливість , завжди краще вибрати більш сучасний варіант , який буде дорожче , але окупиться з плином часу.

Марно захищаючись від кліматичних проявів в осінньо -зимовий період , багато хто приймає рішення встановити склопакети що володіють такими властивостями , як звуко - теплоизолирующими , склопакети можуть помітно підвищити комфортність проживання в приміщенні. Це досягається досить складною конструкцією із- застосуванням різних матеріалів і за умови , що монтаж склопакета здійснюватимуть професіонали. Вибрати найбільш вдалий склопакет для свого вікна допоможе нижченаведена інформація .
ДИСТАНЦІЙНА РАМКА
Для виготовлення дистанційних рамок застосовується пластмаса , оцинкована сталь і алюміній. Вибираючи склопакет , потрібно звернути увагу на матеріал , з якого виготовлена рамка . Адже якщо потрібно забезпечити підвищену теплоізоляцію , тоді рамка з металу не підійде. Таку рамку називають "містком холоду" . На відміну від зазначених , рамки з пластику вигідно відрізняються підвищеною теплоізоляцією. Дистанційна рамка має порожнину , яку наповнюють осушувачем . Цим виключається запітніння і накопичення конденсату усередині склопакета !
інертні гази
Набагато знизити втрати тепла і поліпшити звукоізоляцію допомагає технологія , яка полягає в наповненні міжстікольного простору інертним газом. Найбільше використовується криптон , за рахунок низької вартості і більш високих теплоізолюючих властивостей.
ПОДВІЙНА ГЕРМЕТИЗАЦІЯ
Найважливіший показник якості склопакета - герметичність. Висока герметичність не допустить потрапляння вологи , пилу в проміжок між стіклами. Це означає, що і освітленість приміщень , і збереження потрібного мікроклімату буде доступно в усі пори року , а експлуатаційний термін склопакета буде довгий.
ЗАХИСНІ ПОКРИТТЯ
Спеціальні плівкові покриття , які можна нанести і на одне , і на два скла , мають масу переваг. Можна встановити склопакет , який матиме особливий зовнішній вигляд , так як плівка має декоративні властивості . Але воно застосовується більше для того , щоб захиститися від зайвого світла , ультрафіолету. Захисна плівка зміцнює скло , робить його безосколочним , покращує звуко- і теплоізоляційні властивості . Сучасні технології дозволяють досягти односторонньої прозорості , підвищити вогнестійкість склопакета ( створювана при пожежі вогнестійка композиція стримує вогонь протягом 45 хвилин) , що ідеальна для офісних приміщень , для сейсмічно небезпечних районів і т.д. Якщо встановити склопакет з таким покриттям , то це забезпечить захист від несанкціонованого доступу до інформації , так як в цьому випадку виключається витік з віброакустичному , електромагнітному каналам. До слова , саме покриття , що має товщину до 380 мкм. , абсолютно не помітно.
Варто більш детально розглянути цю тему , адже захисні покриття мають декілька класів , що мають різну ступінь стійкості до ударів.
Клас А
Даний клас скління витримує попадання предмета ( без утворення отвору ) .
Клас Б
Стійкий до пробивання , даний клас покриття здатний настільки зміцнити скло , що зловмисник не зможе швидко проникнути в приміщення через нього. Досвідченим шляхом було доведено , що розбити укріплений даними шаром захисту склопакет - справа складна і вимагає часу.
Ну , а якщо встановити склопакет самого високого класу міцності , то можна не турбуватися навіть при пострілі в нього з ручної вогнепальної зброї.

Якщо використовувати теплу пору року для того , щоб встановити склопакет , то в більш холодну пору стане ясним , наскільки це виявилося правильним рішенням!

Автор Анатолій Базака