UK | RU

Заявка на ремонт

Як поміняти склопакет в металопластиковому вікні

Як поміняти склопакет в металлопластиковом вікні в домашніх умовах , і які інструменти для цього потрібні

Металопластикові вікна в наш час встановлені майже в кожному будинку. Ці як називають євро вікна , на багато спростили наше життя , захищаючи нас від холоду в наші суворі зими .
Багатьох цікавить , як же поміняти склопакет , на випадок якщо склопакет поб'ють , адже наш світ на стільки жорстокий, що й не знаєш чого чекати завтра .
Ви запитаєте , а що потрібно для того щоб поміняти склопакет який інструмент ?

Як замінити скло в пластиковому вікні

Від такого повороту подій ніхто не застрахований - зрозуміло, якщо ви не встановили на своїх вікнах куленепробивне скло . У цій ситуації можна звернутися в будь-яку кампанію , що займається виробництвом і установкою пластикових вікон. Ви можете по телефону описати проблему , дізнатися вартість матеріалів та робіт і зробити замовлення .
Однак украй сумнівно , що якась фірма візьметься "реанімувати" пошкоджений склопакет - звичайною практикою в таких випадках є саме його повна заміна .
Процедура "реанімації" включала б у себе цілий ряд етапів : вилучення склопакета , транспортування його на виробничу лінію , розбір , ремонт , герметизація , просушка ... Зрештою , вартість всіх цих робіт виявилася б вище вартості заміни всього склопакета .
Постарайтеся перед тим , як зробити замовлення , знайти пакет документів на вікно , що включає в себе його креслення і паспорт із зазначенням всіх характеристик. Це істотно спростить завдання і дозволить заощадити час.
Якщо документи не збереглися , не варто намагатися виміряти склопакет самостійно . У цьому випадку значення мають навіть частки міліметра , і незначна помилка може призвести до того , що вироблений за вашою міркою склопакет неможливо буде вставити в раму. У цьому випадку фінансову відповідальність фірма нести не буде і доведеться робити нове замовлення.
Набагато простіше скористатися послугами по виміру в тій фірмі , де ви будете замовляти склопакет. Варто врахувати , що ця послуга практично у всіх кампаніях платна .
Перед тим як замінити скло в старому склопакеті пластикового вікна, потрібно , для початку , звільнити старий пакет від штапиків . Також перед проведенням таких робіт упевніться в тому , що гарантія на обслуговування вікон закінчилася. В іншому випадку краще звертатися до фахівців або до фірми -виробнику.

Матеріали , інструменти:

- пластикові прокладки ;
- Нове скло;
- Шпатель.

Процес заміни .

1 . Один з штапиков піддінте шпателем. Відповідь проста , в металопластиковім вікні , як і в дерев'яному , існує штапик , який притискає склопакет , іншими словами тримає його . Але в металопластиковім вікні , він не прибитий і не прикручений до рами як в дерев'яному . У металопластикових вікнах технологія установки штапіка продумана так , що штапік забивається в раму без яких небуть цвяхів. На штапіку є зуб (один або два ), залежно від профілю який замикається в раму.
Для того щоб дістати штапик і замінити склопакет на інший , потрібно мати ніж бажано так званий "чобітарній" , який має кут заточування 45 градусів. Таким ножем легко можна витягнути будь-який вид штапіка . Але якщо немає такого ножа , то можна скористатися жорстким шпателем. Ну ось , тепер на місці з'єднання штапика і рами, вставляємо наш інструмент (ніж або шпатель ) і поворотом від себе витягуємо штапик .
Першим , дістаємо найдовший , зазвичай це якийсь з бічних , після того як дістали перший штапік , дістаємо наступний по колу. Тепер , коли штапіки дістали, надягаємо спецовочні рукавиці і акуратно витягуємо склопакет з отвору .
2 . Штапік підніміть так , щоб можна було під нього вставити пластикову прокладку. Слідом на неї іншу прокладку розташуйте під іншою стороною шпателя.
3 . Отже, після розташування прокладок під різними кінцями штапіка розсуньте пластинки. Розсовуйте їх до тих пір, поки штапик повністю не від'єднається від рами .
4 . Повторіть ці процедури з іншими штапиками . Тепер можна вийняти розбившийся склопакет з пластикового вікна .
5 . Вставте в пластикове або металопластикове вікно новий склопакет .
6 . Поверніть штапіки на своє колишнє місце

Ну ось , старий склопакет витягли , тепер встановлюємо новий , акуратно це теж робимо в рукавицях , щоб не пошкодити руки , це ж скло! Переходимо до наступного етапу. Щільно лівою рукою притискаємо склопакет , і з допомогу пластикового молотка правою рукою забиваємо штапик . Починаємо забивати штапик , перший верхній, після чого ліва рука звільниться , і приступаємо до нижнього , потім два бокових .
Якщо у вас не знайшлося пластикового молотка , можна скористатися і простим металевим , але перед роботою його потрібно обмотати тканиною щоб не подряпати скло і не залишити сліди на штапіку .


Автор Анатолій Базака