UK | RU

Заявка на ремонт

Фурнітура для металопластикових вікон, дверей

На сучасних ринках по продажу євро - вікон, надано велику чисельність марок фурнітури , для виготовлення вікон з алюмінію , дерева та металопластику.

Ми знаємо , що такий час пройшов , коли роль фурнітури, здійснював набір найпростіших петель , ручок за рахунок яких здійснювалося закривання або відкривання вікон .

З появою новітніх технологій віконна фурнітура стала сукупністю складних механізмів: кронштейнів , петель , тяг , елементів з'єднання .

Запірна (арматура ) фурнітура для виготовлення сучасних металопластикових вікон займає не найменше місце , ніж сам металопластиковий профіль.

Застосування високоякісної фурнітури є запорукою вірною і безвідмовної роботи на протяжності всього періоду експлуатації. Але так само ми радимо не залишати без уважності і наступні наші рекомендації по вибору фурнітури металопластикових вікон і дверей . Всім відомо, що якість вікон залежить від фурнітури встановленої на вікнах або дверях.

Чим вище технічні можливості має система віконної фурнітури , тим значнішими можливостями , керується проектувальник для завдання режиму довговічною стабільної роботи вікон. Вкрай важливо щоб віконна фурнітура була регульована , петлі виносили не менше сімдесяти кілограмів навантаження на них.

Стулка вікна досить важка , з часом може провисати і буде потрібно регулювання фурнітури . Таке провисання стулки зможе попередити мікроліфт ; механізм , якого підніме нижній кут стулки у відкидному і закритому положенні.

Ручки для металопластикових вікон брати краще з пластиковими накладками , а не просто емальовані . Емаль може стертися , потріскатися або з'являться відколи.

Пластикові накладки легко можна замінити , при необхідності. А також зможете підібрати їх під інтер'єр вашої квартири.

Для того щоб при закриванні стулка не терлась об раму , застосовується пристрій, який називається - припідіймач її перед закриттям вікна . Завдяки цьому механізму підвищується термін служби металопластикового вікна , гумових ущільнювачів , а також петель.

До того ж , в зачиному стані, знижується динамічне навантаження на петлі.

Системи від злому перешкоджають несанкціоновано проникнути в приміщення. Вони виступають як єдиний комплекс механізмів , частина з яких забезпечить додаткову жорсткість стулок і рами , друга частина захищає від злому петель і замків , а третя не дозволяє зловмисникові відкрити залишене для провітрювання вікно.

Деякі системи від злому, в профіль передбачають установку, електронної сигналізації , що спрацьовує при розкритті вікна .

Зазвичай , ціна якісної віконної фурнітури становить близько 20 відсотків від вартості металопластикового вікна . Економити на фурнітурі не варто , адже вона відіграє не останню роль у виборі металопластикових вікон.

Дізнайтеся яка марка фурнітури у Вас стоїть


Автор Анатолій Базака