Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Правила та умови експлуатації вікон
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Правила та умови експлуатації вікон

Пластикові вікна відрізняються від звичайних дерев'яних тим, що мають високу шумо - і теплоізоляцію, зручну конструкцію і довговічні в експлуатації. Щоб домогтися максимально довгого терміну експлуатації пластикових евровікон, потрібно дотримуватися ряду нескладних правил.
Необхідно підтримувати чистоту вікна : 2 рази на рік мити склопакет і профіль водою бажано щадними мильними засобом, нанесеними на м'яку серветку, змащувати гумовий ущільнювач силіконом, видаляти бруд з водовідвідних каналів. Також потрібно не забувати про фурнітуру, її потрібно змащувати раз на 2 роки.
Для уникнення конденсату або нальоту на склі, рекомендується встановлювати двокамерні склопакети, товщина яких становить 32 мм. (Смуга конденсату знизу скла вікна товщиною не більше 2 см. допустима). Вологість в кімнаті, де встановлено вікно, не повинна перевищувати 40-50%. Безумовним плюсом є правильне функціонування витяжних пристроїв в квартирі. Провітрювання приміщення теж необхідно, хоча б раз на день в будь-який час року. Пластикові вікна практично виключають природний повітрообмін між вулицею і приміщенням. Це добре в боротьбі проти вуличного шуму і пилу, але може привести до застою повітря в квартирі і підвищеною вологістю.
Температура в приміщенні з пластиковим вікном не повинна перевищувати 17-25 градусів за Цельсієм.;

Щоб створити нормальну циркуляцію повітря в приміщенні, необхідно врахувати той факт, що ширина підвіконня повинна бути такої ширини, яка забезпечить безперешкодне проходження повітря від батареї (теплої підлоги) вгору.

Порушення правил експлуатації металопластикового вікна.

- Попадання будівельного сміття в рухомі частини вікна тягне за собою: ускладнене відкривання- закривання стулки, а також неможливість відрегулювати фурнітуру при провисанні стулки.
- Зневага до зммащення мастилом, рухомих деталей вікна, закінчиться "заїданням" фурнітури або поломкою рухомих деталей.
- Неналежний догляд за гумовим ущільнювачем може призвести до розгерметизації вікна ( проникненню холодного повітря) через передчасне старіння ущільнювача. Щоб цього не сталося, необхідно двічі на рік очищати його від бруду і змащувати силіконовою змазкою.
- Не систематичне видалення пилу, бруду, жиру з елементів фурнітури вікна призводять до зносу фурнітури та її заїдання, а в подальшому і до поломки механізмів. Що б цього не сталося треба періодично протирати фурнітуру від пилу і бруду, а також змащувати рухливі механізми машинної мастилом.

Що не можна робити з пластиковими вікнами.

1) Не рекомендується обробляти поверхню абразивними миючими засобами та кислотами.
2 ) Не можна ; використовувати для очищення поверхні металеві губки та інші жорсткі пристосування для чищення посуду, зазвичай вживані в домашньому господарстві!
3 ) Не залишайте вікно відкритим при сильному вітрі.
4 ) Не вставляйте між рамою і стулкою сторонні предмети.
5 ) Не навантажуйте стулку додатковим навантаженням у вертикальному напрямку.
6 ) Не допускайте сильного натиску або зіткнення стулки і укосу вікна.
7 ) При відкриванні або закриванні не ставте руки між рамою і стулкою.
8 ) Бережіть елементи фурнітури, технологічні отвори і поглиблення у виробі від попадання бруду, фарби, будівельної штукатурки, цементу та інших сторонніх предметів
9 ) Не ставте на підвіконня гарячі предмети ( чайники, праски, сковорідки, каструлі і т.д.)
10 ) Не виконуйте на підвіконні роботи з використанням молотків, ножів і т.д.
11 ) Використовуйте засоби захисту від відкривання. Наприклад, закривайте на ключ віконні ручки.
12 ) Не навантажуйте виступаючу частину підвіконня.
13 ) Для очищення важкодоступних місць на пластиковій рамі, краще використовувати ватяні палички.
14 ) Для миття скла використовуйте спеціальні миючі засоби або звичайний мильний розчин. Використовувати для цих цілей спирт не рекомендується.
15 ) Зверніть увагу, на те, щоб гумовий ущільнювач сильно не змочується. Залишки миючих засобів з нього необхідно відразу ж видалити чистою водою і протерти ущільнювач насухо.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««

Правила та умови експлуатаціїПравила експлуатації