Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних євро вікон та дверей!

Години роботи

Ремонт алюмініевих та пластикових дверейРемонт дверей
Встановімо в вікна дверіВстановимо в вікна
Замінимо в дверях та вікнахЗамінимо в дверях
Ремонт євро вікнаЯкі вікна ремонтуємо

За безготівковим розрахунком регулювання та ремонт вікон або дверей не проводиться!

Правила та умови експлуатації вікон

Пластикові вікна відрізняються від звичайних дерев'яних тим , що мають високу шумо - і теплоізоляцію , зручну конструкцію і довговічні в експлуатації. Щоб домогтися максимально довгого терміну експлуатації пластикових евровікон , потрібно дотримуватися ряду нескладних правил.
Необхідно підтримувати чистоту вікна : 2 рази на рік мити склопакет і профіль водою бажано щадними мильними засобом , нанесеними на м'яку серветку , змащувати гумовий ущільнювач силіконом , видаляти бруд з водовідвідних каналів . Також потрібно не забувати про фурнітуру , її потрібно змащувати раз на 2 роки .
Для уникнення конденсату або нальоту на склі , рекомендується встановлювати двокамерні склопакети , товщина яких становить 32 мм. ( Смуга конденсату знизу скла вікна товщиною не більше 2 см. допустима ) . Вологість в кімнаті , де встановлено вікно , не повинна перевищувати 40-50%. Безумовним плюсом є правильне функціонування витяжних пристроїв в квартирі.
Провітрювання приміщення теж необхідно , хоча б раз на день в будь-який час року. Пластикові вікна практично виключають природний повітрообмін між вулицею і приміщенням . Це добре в боротьбі проти вуличного шуму і пилу , але може привести до застою повітря в квартирі і підвищеною вологістю.
Температура в приміщенні з пластиковим вікном не повинна перевищувати 17-25 градусів за Цельсієм. ;

Щоб створити нормальну циркуляцію повітря в приміщенні , необхідно врахувати той факт , що ширина підвіконня повинна бути такої ширини , яка забезпечить безперешкодне проходження повітря від батареї ( теплої підлоги) вгору.

Порушення правил експлуатації металопластикового вікна .

- Попадання будівельного сміття в рухомі частини вікна тягне за собою: ускладнене відкривання - закривання стулки , а також неможливість відрегулювати фурнітуру при провисанні стулки.
- Зневага до змазки мастилом , рухомих деталей вікна , закінчиться "заїданням" фурнітури або поломкою рухомих деталей.
- Неналежний догляд за гумовим ущільнювачем може призвести до розгерметизації вікна ( проникненню холодного повітря) через передчасне старіння ущільнювача. Щоб цього не сталося , необхідно двічі на рік очищати його від бруду і змащувати силіконовою змазкою .
- Не систематичне видалення пилу , бруду , жиру з елементів фурнітури вікна призводять до зносу фурнітури та її заїдання , а в подальшому і до поломки механізмів . Що б цього не сталося треба періодично протирати фурнітуру від пилу і бруду , а також змащувати рухливі механізми машинної мастилом.

Що не можна робити з пластиковими вікнами.

1) Не рекомендується обробляти поверхню абразивними миючими засобами та кислотами.
2 ) Не можна ; використовувати для очищення поверхні металеві губки та інші жорсткі пристосування для чищення посуду , зазвичай вживані в домашньому господарстві!
3 ) Не залишайте вікно відкритим при сильному вітрі.
4 ) Не вставляйте між рамою і стулкою сторонні предмети.
5 ) Не навантажуйте стулку додатковим навантаженням у вертикальному напрямку.
6 ) Не допускайте сильного натиску або зіткнення стулки і укосу вікна .
7 ) При відкриванні або закриванні не ставте руки між рамою і стулкою.
8 ) Бережіть елементи фурнітури , технологічні отвори і поглиблення у виробі від попадання бруду , фарби , будівельної штукатурки , цементу та інших сторонніх предметів
9 ) Не ставте на підвіконня гарячі предмети ( чайники , праски , сковорідки , каструлі і т.д.)
10 ) Не виконуйте на підвіконні роботи з використанням молотків , ножів і т.д.
11 ) Використовуйте засоби захисту від відкривання. Наприклад , закривайте на ключ віконні ручки.
12 ) Не навантажуйте виступаючу частину підвіконня.
13 ) Для очищення важкодоступних місць на пластиковій рамі , краще використовувати ватяні палички.
14 ) Для миття скла використовуйте спеціальні миючі засоби або звичайний мильний розчин. Використовувати для цих цілей спирт не рекомендується.
15 ) Зверніть увагу , на те , щоб гумовий ущільнювач сильно не змочується . Залишки миючих засобів з нього необхідно відразу ж видалити чистою водою і протерти ущільнювач насухо.


Автор Анатолій Базака