UK | RU

Заявка на ремонт

Дитячий замок, захист вікон від дітей

дитячий замок

Якщо у Вас маленькі дітки , рекомендуємо поставити на металопластикові та дерев'яні євровікна - дитячий замок . Його встановлюють , вниз поворотно - відкидної стулки , і він служить надійним захистом на поворотно - відкидних вікнах від дітей . Якщо ви не бажаєте кожного разу шукати ключики від ручок , для провітрювання приміщення , то ми можемо встановити спеціальний додатковий замок для вікон , який дає можливість відкидати стулку вікна для провітрювання , але блокує відкривання стулки в вікні , в звичайному ( поворотному ) режимі. Ви швидко зможете відкрити вікно для провітрювання , не відкриваючи його повністю і не наражаючи на небезпеку маленьких мешканців.

Коли дитячий замочок стоїть, то закривши його на ключик , можна ключик заховати , він знадобитися Вам , тільки якщо треба буде відкрити вікно для його чищення або миття із зовнішньої сторони вікна , і не хвилюватися , що Ваша дитина поверне ручку стулки і відкриє вікно в положення відкрито. Стулка коли Ви закриваєте дитячий замок не відчиняться , але Ви сміливо можете залишити вікно в положенні провітрювання , небоячись неприємних наслідків ! Ручку вікна при цьому можна повертати в будь-якому положенні.

Дитячий замок на вікна

замок на вікна

Переваги дитячих замочков над ручкою з ключиком у тому , що не треба постійно шукати ключик , один раз закрив дитячий замок і користуйся вікном хоч на провітрювання , хоч ставь стулку в положення зимового провітрювання !

Дитячий замок виробництва Німеччина !
Дитячий замок кріпиться знизу відкидається стулки і працює на режим мікропровітрювання , провітрювання , але не працює на режим відкриття стулки ! Щоб відкрити стулку в положення поворотне , Вам потрібно просто відкрити ключиком замок.

Перед установкою дитячого замку , необхідно провести регулювання стулки , для подальшої правильної роботи вікна , також можливо доустановить пріподиматель стулки для поліпшення роботи стулки.

Ручка з ключиком на вікна (дешеві ручки унаслідок " не тримає замок в ручці » не встановлюємо ) .

ручка з ключиком

Ручка з ключиком служить для захисту вікон від мимовільного відкриття стулки дітками або для блокування фурнітури в закритому положенні.
Всі ми дорослі любимо і не бажаємо проблем своїм маленьким діткам , а бажаємо їм щастя , добра і здоров'я .
І все таки не все МИ МОЖЕМО проконтролювати , не все підвладне нашій волі , і , часто за дітками нам складно встежити .
Для цього , щоб захистити своїх дітей , і існують ручки з замками , захист на вікна від дітей і зломів , ручка яка дає Вам впевненість у тому , що Ви в потрібний момент і в потрібний для Вас годину не будете хвилюватися , про те що ваша дитина , чи не буде піддаватися небезпеки відносно вікон і балконів , а також з приводу того що хто то - то зможе не докладаючи великих зусиль залізти в Вашу квартиру через стулку вікна .

Дешеві ручки не встановлюємо , з причини їх поганої якості ( відкриваються при натисканні на ручку , яка закрита на ключ
Звернувшись в нашу фірму , Ви отримаєте рекомендації і якісну установку ручок з замком на вікна , або установку дитячих замків для захисту вікон від нещасних випадків!


Автор Анатолій Базака