Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних (євро-брус) вікон і дверей

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Коли необхідно робити заміну ущільнювальної гуми в євро вікнах або дверях?

Uk | Ru

Ремонт дерев'яних євровікон Київ

ремонт дерев'яних вікон та дверей 

Ремонт або регулювання, дерев'яних євровікон, може знадобитися, якщо раптом підвела фурнітура, не витримавши щоденних відкривань і закривань.

Ми не займаємося реставрацією і фарбуванням дерев'яних вікон. Ми регулюємо фурнітуру, виробляємо заміну склопакета, ущільнювача, ручок в Києві!

Хоча цілком ймовірно і випадкове допущення заводського браку при її виготовленні. На жаль, з-за різних обставин, відбуваються прикрі помилки при монтажі склопакета, що так само вимагає виконання дій по відновленню. Ну а якщо стався масований вплив гарячого пару на предмети інтер'єру, не змусить себе чекати заклинювання стулок. Результат такого "туману" від окропу передбачуваний; ремонт дерев'яних євровікон Київ, для усунення перекосів стулок. Вносять свою лепту і нанесення всіляких вм'ятин і подряпин на елементи конструкцій дерев'яних євровікон, ліквідація яких звичайно можлива, але із застосуванням спеціальних технологій і матеріалів. Природно, щоб додати "травмованому"дерев'яному склопакету первинний вигляд, потрібна набита рука освіченого і досвідченого майстра з ремонту дерев'них євровікон в Києвї..

ремонт фурнітури дерев'яного вікна 

Ремонт пошкоджень в спеціалізованій майстерні рекомендується і тому, що в домашніх умовах іноді взагалі неможливо усунути ваду дерев'яного склопакета. Обумовлено це застосуванням спеціального технологічного процесу, застосовуваного у виробництві дерев'яних євровікон. Суть його у фабричній проклейці великої кількості шарів бруса з метою домогтися незмінних геометричних пропорцій від впливу значних перепадів вуличних температур. Бувають випадки, коли навіть майстер з величезним досвідом, не ризикує робити ремонт дерев'яного євровікна на місці. Тоді приймається рішення про обережний демонтаж і транспортування всього блоку в обладнаний цех компанії, для виробництва ремонту дерев'яного євровікна в Києві. До речі, в обладнаному всіма інструментами цеху, набагато швидше і якісніше виконується ремонт порушеного прилягання стулок євровікна, вирівнювання петель, заміна зношеного ущільнювача. А, виконуючи суто особливе замовлення клієнта, майстри встановлять і відрегулюють противозломную фурнітуру або додаткові елементи до склопакету.

"Київський Сервісний Віконний Центр"- також займається сервісним обслуговуванням вікон

Почнемо з того, що вибір для установки в приміщенні саме дерев'яних євровікон, без всякого сумніву, можна назвати виключно вірним. Вже мало хто не розуміє азбучних істин, пов'язаних з перевагою таких вікон перед усіма іншими. Даний, самою матінкою природою, екологічно чистий матеріал деревина, створює в приміщенні, де знаходяться виготовлені з нього предмети інтер'єру казковий затишок.

Будучи прекрасним антисептиком, деревина не дозволяє мікробам і вірусам відчувати себе просторо в сусідстві з ним. А текстура дерева, на яку можна милуватися постійно, не втомлюючись від її хитромудрих узорів, надає дерев'яним виробам неймовірні естетичні якості.

Але, і такі чудові євровікна, піддаються практично щоденному впливу, на них різних факторів, як механічних, так і інших, не менш агресивних. Їх досить часто відкривають, миють із застосуванням хімічних засобів. Є також і випадки необережних ударів і царапин. Кліматичні явища у свою чергу змушують віконні конструкції переносити дощі та вітри, палючу спеку і люту холоднечу. Простіше кажучи; дерев'яні євровікна знаходяться в постійному режимі регулярної експлуатації. Що ж робити, як би дбайливо і з любов'ю до них не ставилися господарі приміщення, ні-ні, та й знадобиться ремонт дерев'яних євровікон. Пошкодження трапляються без всякого "шанування" гарантійних запевнень виробників, які запевняють у стовідсотковій бездоганній роботі конструкцій дерев'яних вікон, при правильному догляді за дерев'яними євровікнами протягом 40-50 років.

Або якщо у Вас з'явилися проблеми з відкриванням стулки євровікна?

Якщо поломка незначна, ремонт фурнітури дерев'яних євровікон в Києві, можна зробити своїми силами. При поломці фурнітури, необхідно відразу ж її перебрати і замінити несправні елементи. Якщо стулки стали погано відпиратися і замикатися, причина може полягати у неправильному регулюванні фурнітури або ж зносі деталей. Можливо, Ви дуже різко переводите вікно з відкритого стану в стан провітрювання. Для усунення цієї неприємності, потрібно замінити непрацездатні деталі і провести регулювання петель, і якщо потрібно - встановити доводчик. Якщо вікно продуває або підтікає, напевно справа в ущільнювачі - він погано прилягає. Або ж була порушена технологія установки.

У цій ситуації можна замінити ущільнювач, або ж замовити пере-монтаж, звернувшись до фахівців "Київський Сервісний Віконний Центр". Не дивлячись на те, що ремонт дерев'яних склопакетів економніший, ніж повна заміна, що вийшли з ладу конструкцій, все ж власникам дерев'яних євровікон потрібно час від часу здійснювати абсолютно не складний і мало-витратний профілактичний догляд за дерев'яними вікнами. Це попередить швидкий знос деталей і істотно продовжить термін служби дерев'яного євровікна.


Автор Анатолий БазакаОнлайн - заявка
на ремонт вікон та дверей

Як до Вас звертатися:


Ваш телефон:


Точна адреса:


Опишіть причину звернення: