Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються: Пн-Нд: 09.00-20.00 .      Роботи проводяться: Пн-Пт: 09.00-17.00,   Сб-Нд: 10.00-15.00.

» Регулювання склопакетів, ремонт дерев'яних євровікон Київ!

Проблеми які ми усуваємо

Встановимо аксесуари в вікна, двері

Деталі які можна замінити

Які вікна та двері ремонтуємо

Регулювання склопакетів, ремонт дерев'яних євровікон Київ!

ремонт дерев'яних вікон та дверей 

Ремонт або регулювання дерев'яних євровікон, може знадобитися, якщо раптом підвела фурнітура, не витримавши щоденних відкривань і закривань.

Хоча цілком ймовірно і випадкове допущення заводського браку при їх виготовленні. На жаль, з-за різних обставин, відбуваються прикрі помилки при монтажі склопакета, що так само вимагає виконання дій по відновленню. Ну а якщо відбулося масований вплив гарячої пари на предмети інтер'єру, не змусить себе чекати заклинювання стулки. Результат такого "туману” від окропу передбачуваний; ремонт дерев'яних склопакетів Київ, для усунення перекосів стулок. Вносять свою лепту і нанесення всіляких вм'ятин і подряпин на елементи конструкцій дерев'яних євровікон, ліквідація яких звичайно можлива, але із застосуванням спеціальних технологій і матеріалів. Природно, що б додати "травмованому” дерев'яному склопакету первозданний вигляд, потрібна набита рука освіченого і досвідченого майстра по ремонту дерев'яних євровікон Київ.

Виконуємо: регулювання і ремонт фурнітури, ущільнювача, ручок в дерев'яних євровікнах і дверях!

ремонт фурнітури дерев'яного вікна 

Ремонт пошкоджень в спеціалізованій майстерні рекомендується і тому, що в домашніх умовах іноді взагалі неможливо усунути ваду дерев'яного склопакета. Обумовлено це застосуванням спеціального технологічного процесу, що застосовується у виробництві дерев'яних євровікон. Суть його у фабричній проклейці великої кількості шарів бруса з метою домогтися незмінності геометричних пропорцій від впливу значних перепадів вуличних температур. Бувають випадки, коли навіть майстер з величезним досвідом, не ризикує робити ремонт дерев'яного євро вікна на місці. Тоді приймається рішення про акуратний демонтаж і транспортування всього блоку в обладнаний цех компанії для ремонту дерев'яного склопакета в Києві. До речі, в обладнаному всіма інструментами цеху, набагато швидше і якісніше виконується регулювання порушеного прилягання стулок євровікна, вирівнювання петель, заміна зношеного ущільнювача. А, виконуючи суто особисте замовлення клієнта, майстри встановлять і відрегулюють фурнітуру або додаткові елементи до склопакету.

"Київський Сервісний Віконний Центр"- також займається сервісним обслуговуванням вікон

Почнемо з того, що вибір для встановлення в приміщенні, саме дерев'яних євровікон, без всякого сумніву, можна назвати виключно вірним. Вже мало хто не розуміє азбучних істин, пов'язаних з перевагою таких вікон перед усіма іншими. Даний самою матінкою природою екологічно чистий матеріал деревина, створює в приміщенні, де знаходяться виготовлені з нього предмети інтер'єру - казковий затишок.

Будучи прекрасним антисептиком, деревина не дозволяє мікробам і вірусам відчувати себе вільно в сусідстві з ним. А текстура дерева, на яку можна милуватися постійно, не втомлюючись від її хитромудрих узорів, надає дерев'яним виробам неймовірні естетичні якості.

Але, і такі чудові вікна, піддаються практично щоденному впливу на них різних факторів, як механічних, так і інших, не менш агресивних. Їх досить часто відкривають, миють із застосуванням хімічних засобів, та й випадки необережних ударів і подряпин так само маю місце. Кліматичні явища в свою чергу змушують віконні конструкції переносити дощі і вітри, палючу спеку і люту холоднечу. Говорячи простіше; дерев'яні євровікна знаходяться в постійному режимі регулярної експлуатації. Що ж робити, як би дбайливо і з любов'ю до них не ставилися господарі приміщення, ні-ні, та й настане потреба в ремонті дерев'яних євровікон в місті Київ. Пошкодження трапляються без всякого "шанування” гарантійних запевнень виробників, які запевняють у стовідсотковій бездоганній роботі конструкцій дерев'яних вікон, при правильному догляді за дерев'яними євровікнами протягом 40-50 років.

Що робити, якщо у Вас з'явилися проблеми з відкриванням стулки євровікна?

Якщо поломка незначна, ремонт фурнітури дерев'яних євровікон в Києві, можна зробити своїми силами. При поломці фурнітури, необхідно відразу ж її перебрати і замінити несправні елементи. Якщо стулки стали погано відпиратися і замикатися, причина може полягати в невірному регулюванні фурнітури або ж зносу деталей. Можливо, Ви дуже різко переводите вікно з відкритого стану в стан провітрювання. Для усунення цієї неприємності, потрібно замінити непрацездатні деталі, і провести регулювання петель. Якщо вікно протягає або підтікає, напевно справа в ущільнювачі & ndash; він погано прилягає. Або ж була порушена технологія установки.

У цій ситуації можна або замінити ущільнювач, або ж замовити перемонтаж стулки, звернувшись до фахівців"Київський Сервісний Віконний Центр". Не дивлячись на те, що ремонт дерев'яних склопакетів економніше, ніж повна заміна конструкції що вийшли з ладу, все ж власникам дерев'яних євровікон бажано час від часу здійснювати абсолютно не складний і мало-витратний профілактичний догляд за дерев'яними вікнами. Це запобіжить швидкому зносу деталей і істотно продовжить терміни служби, без регулювання і ремонту дерев'яних вікон в Києві.