UK | RU

Заявка на ремонт

Причины виникнення дефектів пластикових вікон

Причини виникнення дефектів пластикових вікон та способи їх усунення .

Сучасні пластикові вікна виготовляються з досить міцного і якісного матеріалу , розрахованого на тривалий термін експлуатації. Дотримання всіх етапів технологічного процесу виготовлення вікна , а також правильно виконаний монтаж , є гарантією того , що вікно буде тривало експлуатуватися без виникнення будь-яких серйозних дефектів та неполадок. Але найчастіше, деякі етапи виготовлення і монтажу проводяться з порушеннями , що призводить до появи серйозних дефектів пластикових вікон , для усунення яких необхідно проведення спеціальних ремонтних робіт.
Ремонтом пластикового вікна слід зайнятися в тих випадках , коли ще не виникла гостра необхідність його заміни , коли основні елементи конструкції працюють справно , і потрібно усунути деякі окремі несправності . Виконати самому такі роботи буває досить важко, тому, для досягнення задовільних результатів, слід скористатися послугами спеціалізованих організацій, що займаються виготовленням , установкою і ремонтом вікон із ПВХ профілю.
Основними причинами виникнення дефектів і неполадок пластикових вікон , як правило, є порушення технології виробництва , використання неякісних матеріалів , неякісний монтаж і порушення правил експлуатації вікон. З досвіду роботи фахівців, що займаються сервісним обслуговуванням пластикових вікон , випливає, що якщо своєчасно виявити несправності і провести ремонт вікна , то пластикові вікна будуть ще довго і надійно виконувати свої функції і не буде потрібно проводити їх заміну.
Практично будь-яка несправність пластикового вікна може бути усунена при проведенні ремонту. Організації, що займаються сервісним обслуговуванням пластикових вікон , роблять такі ремонтні роботи : заміна пошкоджених склопакетів , заміна або відновлення ущільнювачів , ремонт фурнітури вікна .
Найбільш складним і відповідальним видом технічного обслуговування є регулювання або заміна віконної фурнітури . При ремонті фурнітури повинна проводитися повна діагностика всіх механізмів вікна , спрямована на виявлення прихованих дефектів і несправностей. Робиться перебирання , змащування всіх рухомих деталей. У завершальній стадії проводиться регулювання притискного зусилля запірного механізму і регулювання вільного ходу . Якщо в ході діагностики виявляються деталі та елементи фурнітури , що мають несправності або виробили свій ресурс , то проводиться їх заміна на нові. Фахівці з обслуговування пластикових вікон відзначають , що від стану фурнітури вікна залежить працездатність всієї віконної системи .


Автор Анатолій Базака