UK | RU

Заявка на ремонт

Що таке склопакет?

Склопакетом називається конструкція з двох або більше стекол, зазор між якими забезпечує металева рамка.

Вся ця конструкція закріплюється герметиком і називається клеєним склопакетом. Всередині рамки знаходиться наповнювач (молекулярне сито), що поглинає вологу з простору між стіклами. Хороший склопакет по зовнішньому периметру заливається герметиком, тому нова волога натомість поглиненої не надходить. Також цікаво буде прочитати про існуючі Гости для склопакетів

Зверніть увагу: склопакет займає майже всю площу вікна. Це, природно, позначається і на ціні склопакета. «Економія» на ціною за рахунок площі склопакета може звести всю затію на немає. Придбаний, скажімо, за компромісною ціною склопакет швидше створює проблеми, ніж їх вирішує. Можливі труднощі: промерзання, протяги, запотівання всередині і зовні пакета, не естетичний вигляд скла, брудні розводи всередині пакета, каламутний вигляд з вікна і т. д.

Звуконепроникні вікна схожі за своєю будовою на звичайні вікна з ізоляційним склом, різниця існує лише в деталях. Так для того, щоб забезпечити оптимальну шумоізоляцію, використовують, наприклад, віконні скла різної товщини, більша відстань між склом вікна або в простір між стеклами закачується спеціальний звукоізолюючий газ.

Однокамерний склопакет - 2 скла і простір між ними;

Двокамерний склопакет - 3 скла, 2 зазору;

Як самостійно поміняти склопакет в металлопластиковому вікні можете почитати в цій статьї.

Ширина склопакета може бути різною. Стандартні розміри: 24 мм, 32 мм, 36 мм
Формула 4-16-4 передбачає склопакет з двома склом товщиною 4 мм, між якими існує простір в 16 мм. 4+16+4 = 24 мм - це і є ширина склопакета.
4-6-4-6-4 - подвійний склопакет (X-Y-X-Y-X) з товщиною скла 4 мм і двома «прошарками» за 6 мм. Загальна ширина: 4+6+4+6+4 = 24 мм.

Види і характеристики скла

Енергозберігаюче вікна (селективне) ; скло, яке має покриття, що володіє низькою випромінювальною здатністю (низькоемісійні). Теплоізолююча здатність селективного скла набагато вище звичайного. Короткохвильове сонячне теплове випромінювання проникає через скло добре, а що прагне вийти назовні довгохвильове випромінювання ефективно відображається від поверхні. Селективне покриття можна наносити одночасно з процесом виготовлення скла або методом плазмового напилення у вакуумі.
Сонцезахисні скла - бувають відображають і поглинають випромінювання. Відображають скла виготовляють шляхом нанесення на них тонкого металевого шару. При виготовленні поглинаючих стекол на розплавлену скляну масу наносяться або кристали металів, або оксиди металів, які мають здатність поглинати частину сонячного випромінювання. Про те, чому потіють пластикові вікна, можете почитати в цій статті
Матове скло - В процесі виробництва поверхню скла обробляється повітряної струменем з частинками оксиду алюмінію. Одержувана при цьому поверхня може мати різну зернистість і глибину обробки. Використання одноразових шаблонів дає можливість створити на склі і дзеркалі практично будь-який малюнок. Глибина обробки може досягати декількох міліметрів, створюючи ефект об'ємного зображення.
Дзеркальне скло - Скло з нанесеним дзеркальним покриттям.
Армоване склопро - листове скло з металевою сіткою, безпечне і пожежостійкість, яке при пожежі утворює ефективну перешкоду проти диму і гарячих газів.

Почитайте також про виборі склопакета для вікна.
Загартоване склопро - це скло, у якого шляхом хімічної або термічної обробки підвищується міцність до ударів і перепадів температури, у порівнянні зі звичайним склом.
Ламіновані скло (триплекс) - це архітектурне скло, що складається з двох або більше стекол, ламінованих разом з допомогою ламінуючої плівки або спеціальної ламінуючої рідини. Основне завдання такого скла - захист від злому.
Візерункове скло - це листове скло, одна поверхня якого має декоративну обробку. Воно буває різних кольорів, малюнків, різної товщини (4-6 мм), може мати різну світлопропускання.

Наша компанія займається переустановленням і переробкою склопакетів в більш теплі!


Автор Анатолій Базака