UK | RU

Заявка на ремонт

Алюмінієві вхідні двері

Алюміній є надійним сучасним матеріалом з різноманітними технологічними та конструкторськими можливостями. Алюмінієві профілі підходять для будь-яких типів будівель, завдяки тому, що такі профілі можуть бути виконані самої різної форми.
Вхідні алюмінієві двері відрізняються прекрасними експлуатаційними якостями. Завдяки своїй жорсткій конструкції їх можна встановлювати в місцях , де буває особливо велика прохідність . Такі двері здатні витримувати найбільш високі навантаження.
Серед важливих переваг алюмінієвих дверей варто згадати можливість виготовлення дверей самих різних форм і розмірів , з різною конструкцією , з різними способами відкривання і високою функціональністю . Естетика і дизайн таких дверей зазвичай також буває на високому рівні. Алюмінієвий профіль , що лежить в основі вхідних дверей , має дуже великий термін експлуатації і володіє стійкістю до дії навколишнього середовища. З мінусів вхідних дверей з алюмінію можна відзначити їх досить високу вартість , особливо , у порівнянні з іншими видами вхідних дверей .
Алюмінієві профілі для дверних систем дозволяють реалізовувати різні вимоги і втілювати будь-який дизайн вхідних дверей будівлі. Алюмінієві двері , сьогодні можуть бути зроблені як одностулковими , так і двостулковими ; відкриватися назовні і всередину ; мати фрамугу і бути будь-якого кольору. Такі двері можуть бути вмонтовані в фасади та вітражі із системних профілів і в дверні отвори з будь-яких інших матеріалів.


Автор Анатолій Базака