Головна » Усунемо проблеми в вікнах

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Усунемо проблеми в вікнах

Зараз став дуже широкий вибір вікон у ваш будинок. Найбільш поширені залишаються старі дерев'яні вікна, на зміну яким приходять нові вікна з ПВХ, або сучасні дерев'яні вікна. Нові євровікна і двері стали встановлювати в кінці 90-х років минулого століття. Такі вікна стали набирати популярність і тому їх стало дуже багато. Вікна періоду початку їх вступу на ринок, мають на сьогодні дефекти, які необхідно усувати. Найчастіше можна зустріти таку проблему у старих вікон: підвищена пропускна здатність повітря, несправність деталей фурнітури, перекіс стулки й рами. Внаслідок цих причин, вікна повністю не виконують свої функції, а саме захист від шуму та економія тепла.

Усунемо запотівання склопакета

запотівання

Причин запотівання склопакета — дуже багато ось тільки деякі з них:

- Склопакет у вікні пітніє, через підвищену вологість;

- Склопакет пітніє, тому що, порушений режим конвекції;

- Склопакет пітніє через занадто великого розміру вікна;

- Причиною запотівання склопакета став дефект вікна;

- Не якісна фурнітура, може впливати на запотівання:

- Не якісний і не правильно підібраний профіль для вікна;

- Установка дешевих однокамерних склопакетів.

Усунемо промерзання у вікнах

промерзання

Промерзання вікон — це причина утворення криги на склопакеті, коли існує висока вологість повітря у квартирі. А призводить його до цього те, що скло ізольоване від потоку гарячого повітря, що виходить від радіатора, перекрито підвіконням. Промерзання євро вікон взимку-цілком нормальне фізичне явище. Через різницю температури у квартирі та на вулиці, на склопакеті утворюється конденсат, який при сильному морозі перетворюється в іній на склі. Причиною промерзання склопакета служить непрофесійний монтаж конструкції, якість профілю, фурнітури, і неякісно виготовлене вікно або двері.

Усунемо продування з вікон і дверей

продування

Продування з вікон — причина через яку Вам потрібно викликати майстра по ремонту вікон, для їх регулювання. На фото видно, чорна смуга по висоті рами. Це явні ознаки продування стулки вікна. І коли ви поставите що палає свічку в цьому місці, при закритому вікні, то полум'я свічки буде колихатися, тобто продування з вікна в наявності. Зрідка продування вікон, промерзання або протікання — вікон, пов'язано з порваним ущільнювачем, або випаданням ущільнювальної гуми з посадкового місця. Також, продування пластикового вікна, може з'явитися через зношування фурнітури. Згодом ущільнювач, тріскається і зсихається, а фурнітура — розбовтується. Потрібно стежити за станом фурнітури, ущільнювача металопластикового вікна, і не допускати їх забруднення.

Усунемо протікання води з вікон

протікання

Протікання води з вікон — все частіше і частіше, після дощу, Ви стали помічати на своєму підвіконні калюжі від води. І стали замислюватися, а де вона береться, адже євро вікно не повинно пропускати воду, пил, шум, протяг, продування. Так ось, хочу вас засмутити, при неправильній установці, не до встановленої фурнітурі, порваному ущільнювачу або при неправильному догляді за конструкціями, Ваші євро вікна очікує протікання, промерзання і шум за вікном!

Усунемо провисання стулки вікна

провисання

Через провисання стулки вікна — ми маємо:

а) Нещільне прилягання стулки до рами;

б) Докладання зусиль для закрити стулки

в) Подвійне відкривання (випадання стулки) в поворотно-відкидному режимі відкривання;

г) У спеку, не можливо відкрити стулку.

Досить часто трапляється так, що регулювання металопластикових євро вікон за допомогою регулювальних ключів не приносить видимих результатів, через провислу стулку. Якщо не вдається відрегулювати провисання стулки ключами, або стулка вікна після регулювання знову просіла, то найбільше, причина провисання, знаходиться в неправильному монтажі склопакета.

» Замінимо «
» Рекомендації «
Усунемо проблеми в вікнах

Усунемо проблеми в вікнах

» Ремонтуємо «