Головна » Сервісне обслуговування вікон, дверей

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Сервісне обслуговування вікон, дверей

Основний напрямок діяльності компанії — сервісне обслуговування пластикових вікон будь-яких виробників з будь-якою фурнітурою. Звернувшись до нас ви заощадите свій час і гроші. Ми якісно і в короткі строки усунемо проблеми пов'язані зі зламанням або модернізацією Ваших вікон.
Майже 20 років вікна ПВХ лідери продажів серед інших віконних конструкцій. І, згідно зі статистикою віконного ринку, йде постійне динамічне зростання обсягів продажів. Можуть бути сезонні коливання в ту чи іншу сторону, проте в цілому, в кожному році вікон продається на порядок більше, ніж в попередньому. Тому, тепер, гостро постало питання про сервісне обслуговування по дрібному або капітальному ремонту віконної конструкції. Не залежно від того, хто виробник вікон, дорогі (елітні) або звичайні віконні конструкції. Всі вони, з часом, потребують профілактичного або капітального ремонту.
Яку б ви ціну не заплатили за своє вікно, атмосферні опади, перепади температур роблять свою справу. Експлуатаційні властивості вікна погіршуються, і настає момент, коли потрібно сервісне обслуговування євро вікон або балконних дверей.

сервіс вікон

"RemontOkonKiev" - має багаторічний досвід в галузі сервісного обслуговування вікон і дверей.

Виклик майстра для сервісу вікон потрібно тоді, якщо ви помітили, що:
• через вікно у квартиру стало проникати холодне повітря
• рама має пошкодження або, якщо це дерев'яні вікна, сталася деформація віконної конструкції
• порушена герметичність склопакета, ознаками є: запотівання скла, або на склі зсередини став утворюватися лід (в зимовий період)
• зникла плавність відкривання, закривання стулки
• замки стали погано працювати.

Найбільше запитів по сервісному обслуговуванню вікон або дверей це послуги, пов'язані з регулюванням або ремонтом фурнітури. На другому місці йдуть звернення в сервіс власників вікон ПВХ з приводу заміни пошкоджених склопакетів і по заміні ущільнювачів. Що ж стосується установки додаткових елементів — то з цих питань власники вікон ПВХ звертаються в сервісні служби по ремонту вкрай рідко.

Сервісом вікон ПВХ зараз займаються не тільки компанії, які виробляють віконні конструкції, але це стало самостійним видом бізнесу. Багато компаній почали пропонувати перевстановлення вікон, якщо початковий монтаж був виконаний неякісно. Деякі фірми, що надають послуги з промислового альпінізму, а також клінінгові компанії в список пропонованих послуг включили також сервіс з обслуговування вікон.

Сервіс пластикових вікон; це досить серйозне завдання, помилки тут неприпустимі. Ось чому сервіс вікон необхідно довіряти тільки професіоналам, знайомим з усіма тонкощами справи та володівши ми достатнім досвідом. Яким би не було Ваше замовлення, ми відмінно впораємося з ним.

Кроком для створення компанії пропонуючої послуги з сервісного налаштування пластикових вікон, послужила гостра потреба населення в ліквідації наслідків діяльності недобросовісних фірм.

Часто компанії встановлюючи вікна, відмовляються виправляти що з'являється неполадки, а інші фірми не хочуть відповідати за недобросовісну роботу своїх колег, і так само відмовляються від ремонту вікон. Вибираючи сервіс євро вікон в нашій компанії, Ви вибираєте надійного партнера, який точно у встановлені терміни зробить настройку Ваших євровікон та балконних дверей. Сервіс та обслуговування пластикових, дерев'яних євро вікон; основна сфера нашої діяльності, і ми з повною відповідальністю ставимося до виконання своїх обов'язків.

» Замінимо «
» Рекомендації «
Сервісне обслуговування вікон

Сервісне обслуговування вікон

» Ремонтуємо «