Головна » Ремонт пластикових, дерев'яних балконних дверей

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Ремонт пластикових, дерев'яних балконних дверей

За роки плідної роботи, майстри "RemontOkonKiev", навчилися ремонтувати та обслуговувати балконні двері виготовлені з металопластику та дерев'яного євро-бруса (склопакет + фурнітура) в Києві.

Як показує досвід і 15-річна практика, для усунення деяких причин зламання дверей з вище перерахованих матеріалів, може допомогти регулювання або заміна зламаних деталей у двері.

Щоб відрегулювати дерев'яні балконні двері, не потрібно казкових витрат грошей. До того ж відрегулювати балконні двері, процес не складний і не займає надто багато часу.

Ремонт балконних пластикових дверей або дерев'яних (склопакет + фурнітура), проводиться за місцем їх установки, і займає від 30-90 хвилин. Залежить процес налаштування: від марки фурнітури та року її випуску, встановленої ручки, викривлення пластика, перекосу рами або стулки, монтажної установки, частоти відкривання дверей, ваги, ширини та висоти стулки.

Ремонт пластикових і дерев'яних балконних дверей

Ремонт дерев'яних балконних дверей або пластикових — явище нерідке навіть в тих приміщеннях, де встановлені якісні та дуже дорогі конструкції.

Основна мета пластикових, дерев'яних балконних і вхідних дверей – це: безпека, захист від шуму, пилу і холоду, які потрапляють в будинок із зовнішнього середовища.

Ремонтуємо балконні дерев'яні двері (склопакет + фурнітура)!

Заклинив замок у двері, фурнітура дверей зношена, зламалася ручка. Найчастіше до таких ламання призводить тривала експлуатація дверей або механічні пошкодження стулки або рами дверей.

Не можна забувати при замовленні балконних дверей про фурнітуру, петлі, замки. Адже завдяки правильній роботі механізмів, балконні двері не доставить власникам складності. Встановлена фурнітура в дерев'яних балконних дверях, не схожа на фурнітуру пластикових дверей. У ній стоїть зовсім інша система. Петлі ножиць встановлюють в цеху за допомогою фрезерувального верстата, і поміняти їх самостійно ви не зможете. Теж саме можна сказати про нижню петлю балконних дверей, при зламі петля змінюється тільки на оригінал або підбирається аналогічна і за допомогою спеціальних інструментів встановлюється на місце старої (зламаною) петлі.

Ремонт металопластикових балконних дверей.

Пластикові двері, як і двері з будь-якого іншого матеріалу, можуть мати як одну стулку, так і дві. Що стосується регулювання дверей з ПВХ-профілю, то він найчастіше простий і недорогий. Пластикові балконні двері, найчастіше ламаються через зношування петель або елементів фурнітури, ручки.

Також ремонт металопластикових балконних дверей в Києві необхідний, коли потрібно провести роботи по посиленню конструкції пластикових дверей при неправильному кріпленні, зміщенні або розбовтуванні в процесі експлуатації рами в отворі.

Дуже часто в нашу компанію дзвонять люди та просять зробити заміну фурнітури, ущільнювача або ручок встановлених на пластикових балконних дверях в Києві. Також можна встановити додатково набір курця в який водить ручка зі зворотного боку балкона   і механізм (засувка), який утримує двері в закритому положенні.

При зверненні до команди "RemontOkonKiev", що складається з високоспеціалізованих професіоналів, Ви отримаєте за короткий термін якісно виконану роботу по заміні замків, фурнітури, петель, ручок — навіть в найскладнішій сучасній конструкції. Крім цього, фахівці компанії "RemontOkonKiev" проведуть ремонт пластикових балконних дверей після проведеної діагностики та за місцем їх установки.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «
Ремонт балконних дверей

Ремонт балконних дверей