Головна » Регулювання петель вікна, балконних дверях

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
Регулювання петель вікна

Регулювання петель вікна

» Ремонтумо «

Регулювання петель вікна, балконних дверях

Якщо не відрегулювати фурнітуру для вікон, то перестане працювати конструкція в цілому. Регулювання євровікон і балконних дверей, дозволяє змінити геометричні розміри стулки, усуне провисання, тертя, перекіс. Відрегулювати притиск стулки до рами, що потрібно для ідеальної роботи Ваших вікон, дверей. Вчасно відрегульована фурнітура, дозволяє збільшити термін експлуатації таких конструкцій. Якщо починає продувати з вікна, то регулювання вікон просто необхідне.

Регулювання петель фурнітури, робиться Якщо тре або провисає стулка вікна або балконних дверей.

Якщо регулювання конструкцій не проводити вчасно, то наступний етап буде — ремонт вікон і дверей, а це набагато складніше і дорожче!

регулювання євровікон

Відразу після установки пластикового вікна, двері або дерев'яного євровікна в Києві та передмісті, потрібно його відрегулювати. Не можна забувати повторювати, цю процедуру вже в процесі експлуатації. Викликати майстра на регулювання пластикових вікон необхідно, якщо вони були встановлені в новому будинку, і будівля дала усадку. Однак, не варто панікувати. Процес регулювання дерев'яних євровікон процедура не дорога, її легко проведуть хороші фахівці з "RemontOkonKiev". Крім того, володіючи певними знаннями, регулювати металопластикові вікна в Києві можна і самостійно.

Існує три причини, за якими може знадобитися регулювання балконних дверей, вікон

1. Як вже говорилося це усадка стін будівлі. В цьому випадку стулка вікна при відкриванні та закриванні буде зачіпати за раму.

2. Вікно експлуатувалося довгий час. Євро вікно втратило герметичність через втрату щільності застосування гумового ущільнювача. Це призводить до продування.

3. Конструкція спочатку встановлена неправильно.

Перш ніж вживати заходів щодо заміни конструкцій, або зверненню до фахівців з приводу ремонту вікон, можна і потрібно спробувати їх відрегулювати.

Вгорі, в місці кріплення стулки до пластикової рами, знаходиться верхня петля фурнітури. Вона регулює верхню частину стулки щодо рами вліво-вправо. Таке регулювання євровікон або балконних дверей, зажадає наявності шестикутника. Потрібно знайти регулювальний гвинт і покрутити його шестигранником. Після перевірки результату приймаємо рішення про необхідність подальшого регулювання, або про успішне закінчення процесу.

Внизу знаходиться, відповідно, нижня частина фурнітури. Вона відповідає за регулювання низу стулки у напрямку вліво-вправо (щодо рами), а також за регулювання всієї стулки у напрямку вгору-вниз (щодо рами). Щоб відрегулювати стулку вгору-вниз крутимо шестигранником той гвинт, який розташований на самій стулці. А що б відрегулювати вліво-вправо той гвинт, що знаходиться внизу.

Регулювання притиску стулки проводиться за допомогою того ж шестикутника або викрутки. Потрібно знайти механізми, що відповідає за закриття вікна. Знаходяться він на торці стулки. Знаходимо головку, що входить в раму, коли закривається вікно, і крутимо її.

Регулювання вікон, має на увазі, просте і складне регулювання стулки.

Просте регулювання — проводиться регулювальними ключами, підіймає стулку "вгору", опускає "вниз", і зрушує "вправо", "вліво", а потім, обов'язково, потрібно зробити змащування всіх рушійних частин - маслом.

Складне регулювання — робиться за допомогою установки фальцевих вкладишів (різної товщини), між склопакетом і рамою, для вирівнювання стулки по "горизонталі і вертикалі". Далі проводиться настройка і підгонка стулок регулювальними ключами і її змащування. Для складного регулювання — потрібно викликати фахівця, тому, що у Вас, не знайдеться вкладишів для переустановлення склопакета, а якщо візьмете в когось зі знайомих, то ймовірність того, що склопакет не лопне при експлуатації — дорівнює нулю. Довірте цю роботу найкраще професіоналам, які працюють в "RemontOkonKiev", інакше можна остаточно угробити фурнітуру, саму віконну раму або просто розбити склопакет. Якщо регулювання фурнітури конструкцій з металопластику або дерева проведена нашими фахівцями, то термін служби таких конструкцій буде тривалим!

Як бачите, регулювання пластикових вікон в Києві, досить проста і не вимагає великих тимчасових витрат, процедура, якщо є охота і потреби дійсно можна зробити власними силами.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «