Головна » Проблеми з закриванням вікон, дверей

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Проблеми з закриванням вікон, дверей

Отже, якщо ви купили євровікна, то це не означає що ви відгородили себе від усіх проблем. Так, з євро вікнами проблем виникає на порядок нижче, але це не означає, що їх немає зовсім.

Порушення плавності ходу рухомої стулки вікна і запірного механізму в євровікна можна пояснити двома причинами:

По-перше: більшість металопластикових вікон після декількох місяців експлуатації вимагають легкого регулювання. Цього не варто лякатися, тим більше що фурнітура, якою комплектуються наші віконні системи дозволяє легко підлаштовувати необхідні для плавної роботи зазори.

Другий випадок, менш приємний, і в основному відбувається з вини замовника. Річ у тім, що установка вікон як правило чергує серйозному квартирному ремонті. Люди зазвичай спочатку ставлять вікна, а потім шпаклюють і упорядковують стіни, виконують укоси, клеять шпалери та виконують масу інших оздоблювальних робіт. В процесі цього відбувається засмічення механізмів фурнітури частинками піску, шпаклівки, будівельного пилу. Іноді, механізми відкривання вікон недбайливими майстрами, засмічений до такої міри, що для відновлення нормальної роботи вікна потрібна тривала і копітка чистка, настройка та змащування всіх механізмів вікна.

Що ж робити людям які вже встановили металопластикові вікна, і у яких виникли схожі проблеми?

1) Зателефонувати на фірму яка встановила Ваші вікна, та викликати майстра для огляду і регулювання вікон.

2) Якщо гарантійний термін закінчився, то зателефонуйте до нас і ми швидко знайдемо та усунемо причини поганого відкривання ваших вікон.

Металопластикові вікна я відношу до складних технічних виробів, хоча і дуже надійних. А будь-які складні механізми іноді відмовляють. І цього боятися не слід. Ламаються навіть Мерседеси й переносяться запуски космічних кораблів. Уникнути більшість прикрих неприємностей з вікнами можна, якщо виконувати кілька простих правил:

- Не допускайте засмічення механізму відкривання вікон будівельним сміттям і пилом;

- Періодично змащуйте всі рухомі частини фурнітури спеціальними мастильними матеріалами;

- Уникайте втрати еластичності ущільнювальних гумок, протирайте всі гумові частини силіконовим розчином.

У цій статті ми докладно розповімо про найбільш актуальні проблеми з вікнами, і методи їх вирішення.

1) Найпоширеніша проблема стулки в євровікна, полягає в тому, що низ віконної рами починає зачіпати вікно. В цьому випадку потрібно відвести стулку верхньої петлі вгору і в сторону.
Рішення: для того, щоб усунути проблему, нам буде потрібно шестигранник. Піднявши та відкривши стулку, ми побачимо, що в ній є отвір під шестигранник. Таким чином, повертаючи шестигранник за годинниковою стрілкою, підіймаємо нижню частину і таким чином виправляємо дефект. Якщо після цього проблема збереглася, то таку ж маніпуляцію проробляємо з нижньою стулкою. Крім цього в стулках євровікон збоку є додаткові отвори під шестигранник, за допомогою яких можна регулювати низ стулки.

2) Друга за актуальністю проблема стулок в євровікна; це продування. Як правило, ця проблема пов'язана з ущільненням, або надлишковими прогинами. Всі ці неприємності зазвичай виникають через неправильну експлуатацію вікна.
Рішення: Ремонт стулки, в такому випадку полягає в підкрученні плоскогубцями затиску, який розташований по периметру стулки. Таким чином, герметизація вікна буде відновлена.
Продування так само може виникнути через те, що шаблони були налаштовані неправильно, і внаслідок цього, запірні планки розташовані не за місцем. Або, нижній заціп може бути менше інших, а на поворотних стулках поставлена звичайна планка, замість широкої. Дана проблема вирішується заміною фурнітури.

3) Ще одна проблема зі стулками, полягає в тому, що на поворотних стулках вилітають бічні притиски. В основному, це відбувається через низьку якість самої фурнітури, або неправильне поводження з вікном.
Рішення: це не регулюється ключами, а потрібно розтягувати стулку і регулювати притиск, або розв'язувати проблему нестандартними способами (наприклад, підкладанням тонких предметів під притиск).

4) Не відкривається, або не закривається вікно.
Рішення: швидше за все, проблема з блокуванням. Щоб відрегулювати цей тип фурнітури, вам потрібно поставити стулку в відкидне положення. Для цього натискаємо язичок блокіратора і підіймаємо ручку вікна вгору. Після цього ми побачимо відповідну планку під шестигранник. Повертаючи шестигранник в потрібний напрямок можна або збільшити, або зменшити притиск. Після цього, повертаємо стулку в початкове положення.
Так само, можливо, що ручка вікна, або розбовталася, або прийшла в непридатність. В цьому випадку необхідно її замінити. Сам процес дуже легкий, для цього повертаємо пластину під ручкою, під нею знаходяться два гвинти, які відкручуються, і таким чином відбувається заміна.

5)Буває так, що при закритті стулки ручка не повертається. Це може бути через те, що мікроліфт, або пружинний механізм, залежить від типу євро вікна, проскакує повз свою ответку.
Рішення: Вам потрібно відрегулювати стулку, шляхом підведення або опускання нижньої, або бічної її частини. Як правило, щоб дізнатися, усунений злам чи ні — потрібно всього лише спробувати закрити вікно.

» Замінимо «
» Рекомендації «
Проблеми з закриванням вікон

Проблеми з закриванням вікон

» Ремонтуємо «