Головна » Правила і умови експлуатації вікон

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Правила і умови експлуатації вікон

Пластикові вікна відрізняються від звичайних дерев'яних тим, що мають високу шумоізоляцію та теплоізоляцію, зручну конструкцію і довговічні в експлуатації. Щоб домогтися максимально довгого терміну експлуатації пластикових вікон, потрібно дотримуватися ряду нескладних правил.

Необхідно підтримувати чистоту вікна: 2 рази на рік мити склопакет і профіль водою, а бажано щадними мильними засобами, нанесеними на м'яку серветку, змащувати гумовий ущільнювач силіконом, видаляти бруд з водовідвідних каналів. Також потрібно не забувати про фурнітуру, її потрібно змащувати раз у 2 роки.

Для уникнення конденсату або криги на склі, рекомендується встановлювати двокамерні склопакети, товщина яких становить від 32 мм (смуга конденсату знизу скла вікна товщиною не більше 2 см допустима). Вологість в кімнаті, де встановлено вікно, не повинна перевищувати 40-50%. Безумовним плюсом є правильне функціонування витяжних пристроїв у квартирі.

Провітрювання приміщення теж необхідно, хоча б раз на день в будь-який час року. Пластикові вікна практично виключають природний повітрообмін між вулицею і приміщенням. Це добре в боротьбі проти вуличного шуму і пилу, але може привести до настоювання повітря у квартирі та підвищеної вологості.

Температура в приміщенні з пластиковим вікном не повинні перевищувати 17-25 градусів за Цельсієм.;

щоб створити нормальну циркуляцію повітря в приміщенні, необхідно врахувати той факт, що ширина підвіконня повинна бути такої ширини, яка забезпечить безперешкодне проходження повітря від батареї (теплої підлоги) вгору.

Порушення правил експлуатації металопластикового вікна.

-Попадання будівельного сміття в рухомі частини вікна тягне за собою: утруднене відкривання-закривання стулки, а також неможливість відрегулювати фурнітуру при провисанні стулки.

-Нехтування змащуванням рухомих деталей вікна закінчиться "заїданням" фурнітури або зламанням рухомих деталей.

-Неналежний догляд за гумовим ущільнювачем може привести до розгерметизації вікна (проникненню холодного повітря) через передчасне старіння ущільнювача. Щоб цього не сталося, необхідно двічі на рік очищати його від бруду і змащувати силіконовим мастилом.

-Не систематичне видалення пилу, бруду, жиру з елементів фурнітури вікна призводять до зносу фурнітури і її заїдання, а надалі й до ламання механізмів. Що б цього не сталося треба періодично протирати фурнітуру від пилу і бруду, а також змащувати рухливі механізми машинним мастилом.

Що не можна робити з пластиковими вікнами.

1) Не рекомендується обробляти поверхню абразивними мийними засобами й кислотами.

2) Не можна використовувати для очищення поверхні металеві губки та інші жорсткі пристосування для чищення посуду які зазвичай застосовуються в домашньому господарстві!

3) Не залишайте вікно відкритим при сильному вітрі.

4) Не вставляйте між рамою і стулкою сторонні предмети.

5) Не навантажуйте стулку додатковим навантаженням у вертикальному напрямку.

6) Не допускайте сильного натиску або зіткнення стулки й укосу вікна.

7) При відкриванні або закриванні не ставте руки між рамою і стулкою.

8) Бережіть елементи фурнітури, технологічні отвори та поглиблення у виробі від попадання бруду, фарби, будівельної штукатурки, цементу та інших сторонніх предметів

9) Не ставте на підвіконня гарячі предмети (чайники, праски, сковорідки, каструлі й т. д.)

10) Не проводьте на підвіконні роботи з використанням молотків, ножів і т. д.

11) Використовуйте засоби захисту від відкривання. Наприклад, замикальні на ключ віконні ручки, або блокувальники стулки.

12) Не навантажуйте випнуту частину підвіконня.

13) Для очищення важкодоступних місць на пластиковій рамі, краще використовувати ватяні палички.

14) Для миття скла використовуйте спеціальні мийні засоби або звичайний мильний розчин. Використовувати для цих цілей спирт не рекомендується.

15) Зверніть увагу, на те, щоб гумовий ущільнювач сильно не змочувався. Залишки мийних засобів з нього необхідно відразу ж видалити чистою водою і протерти ущільнювач насухо.

» Замінимо «
» Рекомендації «
Правила і умови експлуатації вікон

Правила експлуатації вікон

» Ремонтуємо «