Головна » Переробка стулки в поворотно відкидну

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
Переробка стулки в поворотно відкидну

Переробка в поворотно відкидну

» Ремонтумо «

Переробка стулки в поворотно відкидну

Перероблення пластикових вікон або дверей і до установки, наприклад, обмежувача відкривання стулки, може знадобитися після того, коли замовник зрозуміє, які він допустив помилки при виборі конфігурації вікна, склопакетів, фурнітури. Часто буває, що замовники намагаються заощадити на стулках, і через деякий час починають розуміти, що помити вікно зовні вони зможуть, тільки ризикуючи випасти назовні. Або вибирають більш — дешеву фурнітуру, без системи щілинного провітрювання, а потім скаржаться на запотівання вікна. Іноді з міркувань економії відмовляються від шумозахисних склопакетів там, де вони дуже бажані.

Всі ці прорахунки можна усунути за допомогою перероблення вікон, але не безплатно. Тому, замовляючи вікна, ретельно все продумайте і не економте, адже, як відомо, скупий платить двічі. Особливо цю рекомендацію важливо дотримуватися при виборі профілю ПВХ. Якщо конфігурацію вікна можна переробити, склопакети — замінити, то низькоякісний що жовтіє і кришиться профіль ПВХ доведеться повністю міняти на нове вікно. Тому ні в якому разі не спокушайтеся низькими цінами матеріалів сумнівного виробництва, вибирайте профіль ПВХ від перевірених виробників, з обов'язковим фірмовим тавруванням.

Перероблювання пластикового вікна або двері з поворотного в поворотно-відкидне.

Поворотно-відкидна фурнітура служить для закриття і відкриття стулки щодо нижньої та вертикальної осі, а також фіксує в закритому від продування положенні. Поворотно-відкидна стулка в металопластикових вікнах має функцію відкриття у двох режимах — це поворотно-відкидна і відкидна стулки, а також дає можливість встановити відкриття вашої стулки в режим зимового провітрювання! За допомогою додатково — встановлених механізмів фурнітури, можна переробити відкидну стулку в поворотно-відкидну. У деяких випадках для перероблення відкидної стулки в поворотно-відкидну потрібно замінити всю фурнітуру на вікні.

поворотна фурнітура

На ФОТО № 1 показана стулка з поворотним (економваріант) механізмом. Це означає, що для перероблення поворотної стулки в поворотно-відкидну потрібна заміна всієї фурнітури.

поворотно-відкидна фурнітура

На ФОТО № 2 показана стулка з поворотно-відкидним приводом, що означає, що для перероблення поворотної стулки в поворотно-відкидну, потрібно тільки додати фурнітуру.

Заміна або установка фурнітури, робиться при перероблюванні режиму відкривання стулки з поворотного в поворотно-відкидне, або при зламі фурнітури, особливо, коли виробник фурнітури перестає випускати застарілі моделі та переходить на більш — нові. Заміна або установка фурнітури проводиться за місцем встановлених вікон і дверей. Така операція займає (за одну стулку) максимум одну годину. Від якості встановленої фурнітури повністю залежить вся система відкривання і закривання вікна. А якщо говорити про її призначення, то це легке і надійне закривання і відкривання будь-якої віконної системи.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «