Головна » Карта змащування віконної фурнітури

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
Карта где смазывать фурнитуру

Карта змащування фурнітури

» Ремонтумо «

Карта змащування віконної фурнітури

Змащувати фурнітуру, всі її рухливі елементи на стулці металопластикового, дерев'яного вікна не менше двох разів на рік. Віконна і дверна фурнітура; це складний механізм, що складається з притисків, цапф, роликів, засувок, петель, кронштейнів, тяжок і інших елементів, що забезпечують відкривання, фіксацію і закривання вікон в різних режимах. Тому ставлення до того, коли змащувати фурнітуру, має бути відповідальним і постійним.

Провівши регулювання або ремонт Ваших металопластикових або дерев'яних вікон, в обов'язковому порядку потрібно змащувати фурнітуру так, як це показано на карті.

схема змащення фурнітури

При ремонті в приміщенні, де стоять металопластикові або дерев'яні вікна, всі деталі повинні бути надійно ізольовані та захищені від попадання штукатурки та інших оздоблювальних матеріалів. При митті вікон, не рекомендується потрапляння на елементи фурнітури води, мильного і мийних засобів.

Очищати та змащувати фурнітуру рекомендується навесні й восени. Додайте літієве мастило в усі технологічні пази (прорізи), розташовані по периметру фурнітури. Зручніше це робити після протирання вікна.

Змащувати фурнітуру на стулці вікна, двері рекомендовано 2 рази на рік, а якщо заїдає або туго ходить, то можна змащувати 3 і більше рази, як то кажуть "кашу маслом не обдуриш".

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «