Головна » Замінимо шпінгалети на вікнах і дверях

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Замінимо шпінгалети на вікнах і дверях

Якщо шпінгалет вікна не закривається, потрібно терміново викликати майстра по ремонту вікон і дверей. Трапляється, що вікна мають гарне ущільнення і стулки не зачіпають раму, але під час закривання і повертання ручки шпінгалети не входять в отвір віконних скоб. В результаті стулка вікна або двері нещільно прилягає до рами.
Складність полягає в тому, що замок шпінгалета, виготовляється заводським способом і виправити його можна тільки в спеціальній майстерні.

Шпінгалет

Шпінгалети бувають "приховані" і "відкриті". У "відкритого" шпінгалета видно майже весь замикальний стрижень. У "прихованого" - тільки та його частина, яка висувається. Останнім часом шпінгалети з прихованим кріпленням користуються більшою популярністю, тому, що вони більш безпечні — не затиснеш пальці. Крім того, якщо існує необхідність більш щільної фіксації вже встановлених віконних стулок в профілі, можна купити Шпінгалет віконний, який монтується поверх профілю. Такі пристрої відносять до накладної віконної та дверної фурнітури, і вона є досить популярною вже через те, що забезпечує надійну фіксацію без заміни або ремонту самого профілю.

Шпінгалет віконний

Шпінгалети, є захисним елементом, що перешкоджає несанкціонованому проникненню в приміщення. Шпінгалети для дверей належати до групи дверної фурнітури, до розряду замикальних пристроїв. Однак, варто враховувати, що шпінгалети мають менший ступінь захисту від злому, ніж дверний замок і встановлюються, як правило, всередині приміщення.

Ми виробляємо заміну всіх видів шпінгалетів і ремонт і регулювання вікон або дверей на яких встановлені шпінгалети.

» Замінимо «
Замінимо шпінгалети у вікнах, дверях

Заміним шпінгалети в вікнах

» Рекомендації «
» Ремонтуємо «