Головна » Замінимо віконні та дверні ручки

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Замінимо віконні та дверні ручки

Зовсім не обов'язково, щоб в пластикових вікнах і інших віконних виробах була використана ручка тієї ж самої фірми, що і фурнітура. Тому в цьому немає нічого дивного. Так, найчастіше вікно ПВХ здешевлюють подібним образам, ставлячи найдешевшу ручку, замість дорогої фірмової. Але це зроблено не тому, що хочуть поставити клієнту неякісний товар, а тому, що для клієнта немає особливої різниці між ручками, а ось різницю в ціні він прекрасно бачить. Тому, щоб утримати покупця і не пояснювати йому, чому фірмова ручка здорожчала його пластикове вікно на цілих п'ять відсотків, йому за замовчуванням ставлять найдешевшу ручку. Хочете якості — обговорюєте це окремо.

зламалася ручка

Встановлюємо на вікна і балконні двері тільки ручки виробництва Німеччини!

Практично всі пластикові вікна оснащені одноманітними ручками економної серії, переважно китайського виробництва, приречені на обмежений термін служби. Робиться це для зниження собівартості вікна. Однак, вже через рік така ручка сильно розбовтується, скрипить і викликає дискомфорт при використанні. Якщо ще й фурнітура працює некоректно — з ручкою ви попрощаєтеся набагато раніше.

ручка хоппе

Раджу Вам купити та замінити віконну ручку на ручку Hoppe Secustik і ніяких проблем у вас не буде.

1)Механізм Hoppe Secustik продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом і відбувається надійне блокування вікна зсередини;
2)Звуковий СИГНАЛ ручки Hoppe Secustik проінформує Вас про те, що вікно закрите, і ви можете відчувати себе в безпеці;
3)Міцність і екологічність ручок Hoppe Secustik надає спеціальний сплав алюмінію і латуні, з якого вона виготовлена;
4)Зручність в обігу ручки Hoppe Secustik гарантують спеціально передбачені під пальцеві виїмки.

Ручку, як елемент вікна, часто недооцінюють. Вибирають (якщо вибирають) в останній момент, та й то віддають це на відкуп віконної фірми. Однак вплив, який вона надає на віконну систему в цілому важко перебільшити.

Ручки які встановлюють на вікна, повинні мати чітке положення відкривання, не повинні бовтатися, повинні чітко фіксувати те положення вікна, яке ви задаєте. Розбовталися ручки, погано фіксується положення стулки вікна, все це веде до поламання всієї фурнітури, а буває і до виривання пластика з рами разом з ответками ...
Якісні віконні ручки дозволяють без особливих зусиль закрити або відкрити вікна. Також віконна ручка повинна бути високою зносостійкістю, у зв'язку з постійними маніпуляціями відкриття-закриття вікон. Надійні віконні ручки повинні мати плавний хід. Не вимагають застосування сили при їх використанні. Правильно підібрана віконна ручка прикрасить ваше вікно. А якісне і красиве вікно створить красу, затишок і тепло у вашій квартирі. Звернувшись до нас ви отримаєте якісні послуги по установці та заміні віконних ручок.

» Замінимо «
Замінимо віконні та дверні ручки

Замінимо віконні ручки

» Рекомендації «
» Ремонтуємо «