Головна » Замінимо віконні та дверні петлі

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Замінимо віконні та дверні петлі

Функція петлі полягає в кріпленні стулки на рамі. Петлі розраховані витримати вагу стулки з навантаженням до 120 кг. Можливість регулювання петлі: по горизонтальному зсуву до 3 - мм, по висоті до 3 - мм, по притиску до - 0,5 мм. Крім усього, в нових петлях велику увагу приділено надійності та безпеки.

петлі на пластикові вікна та двері

Замінимо нижню поламану петлю на металопластикових балконних дверях і вікнах!

Одним з найбільш значущих елементів металопластикових і дерев'яних дверей і вікон, є петлі. Конструкція петлі балконних пластикових дверей влаштована так, що саме на неї лягає основне навантаження при експлуатації. Основна функція, яку повинна виконувати петля на балконних дверях, — це надійне кріплення стулки до рами. Забезпечення хорошого повороту при відкриванні та закриванні дверей.

На малюнку показана нижня стандартна петля на стулку і раму вікна або двері!

Нижня стандартна петля

На малюнку показана нижня посилена петля для стулки вікна або двері!

Нижня посилена петля

При різкому ударі двері об косяк або укіс стандартні петлі ламаються дуже швидко. Посилена петля в рази міцніше, надійніше, а також довговічніше стандартної.

Замінимо верхню поламану петлю на металопластикових балконних дверях і вікнах!

На малюнку показаний макет верхньої петлі стулки в зборі з кронштейном! Існують різні види верхніх стулкових петель під різну фурнітуру.

верхня петля стулки

На малюнку показаний макет верхньої петлі рами в зборі зі штифтом! Існують різні види верхніх петель на раму під різну фурнітуру.

верхня петля рами з штифтом

Замінимо середню поламану петлю на дерев'яних і пластикових балконних дверях і вікнах!

На малюнку показана середня притискна петля (зовнішній притиск) для дерев'яних і пластикових євровікон і дверей! Існують різні види зовнішніх притисків під різну фурнітуру.

середній зовнішній притиск

На малюнку показана Середня фалева петля для дерев'яних і пластикових євровікон і дверей! Існують різні види середніх фалевих петель під різну фурнітуру.

Середня фалева петля

Замінимо верхню поламану петлю стулки на дерев'яних балконних дверях і євровікнах.

При проведенні сервісного обслуговування дерев'яних євровікон або балконних дверей, варто враховувати кваліфікацію і досвід майстрів по ремонту дерев'яних конструкцій.

Способи та методи застосовуються для металопластикових вікон і дверей, не завжди підійде для дерев'яних.

У дерев'яних євровікнах, як і в пластикових, може вийти з ладу фурнітура, або зламатися петля. В цьому випадку, найпростіше замінити зламану деталь фурнітури або петлю, на нову, якщо такі ще є. В іншому випадку підбирається схожа за своїми посадковим місцям петля і проводиться її заміна на наявну.

Процес заміни петель в дерев'яних євровікнах трудомісткий і не дешевий!

На малюнку показаний макет верхньої петлі рами в зборі зі штифтом! Існують різні види верхніх рамних петель під різну фурнітуру.

верхня петля з штифтом на дерев'яні вікна

Замінимо верхню поламану петлю рами на дерев'яних балконних дверях і євровікнах.

На малюнку показаний макет верхньої петлі стулки в зборі з кронштейном! Існують різні види верхніх стулкових петель під різну фурнітуру.

верхня петля стулки дерево

Замінимо нижню поламану петлю стулки й рами на дерев'яних балконних дверях і євровікнах.

На малюнку показаний макет нижньої петлі рами в зборі зі штифтом! Існують різні види нижніх рамних петель під різну фурнітуру.

Нижня петля рами дерево

На малюнку показана Нижня петля стулки! Існують різні види нижніх стулкових петель під різну фурнітуру.

Нижня петля стулки дерево

Якщо ви знаєте, як зняти балконні двері з петель, попереджаю — не варто самостійно займатися її ремонтом, якщо в процесі експлуатації двері виникли певні неполадки. У такій ситуації краще довірити цю роботу досвідченим фахівцям, які зроблять заміну петель на нові та налаштують відкривання і закривання без перешкод і скрипу — ваші балконні двері.

» Замінимо «
Замінимо петлі на вікнах, дверях

Замінимо петлі на вікнах

» Рекомендації «
» Ремонтуємо «