Головна » Заміна ущільнювальної гумки

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Заміна ущільнювальної гумки

Я, як майстер по ремонту євровікон, роблю заміну ущільнювача на вікнах або дверях, тільки в тих випадках, коли він порваний або розсипається в руках, і встановлюю коли його немає. Використовую Турецький ущільнювач (німецького у нас немає). Підбираючи його по посадковому місцю й аналогічної товщині!

В Епіцентрі продають ущільнювач на різні пластикові вікна, можете купити та поекспериментувати..., а потім телефонуйте, приїду настрою ваші вікна, двері, Тільки, будь ласка, не викидайте Старий ущільнювач!!!

продування вікна

На фото зображене євровікно з поворотною стулкою (аналогічно може бути й в поворотно-відкидному вікні). Ущільнювальна гума встановлена в цеху. Термін служби вікна становить 10 років. Початок продувати як видно з правого боку і знизу стулки (біля вашого вікна може бути продування з іншого боку). Гума встановлена одним цільним шматком, і сходиться в верху. Питання: навіщо потрібно міняти ущільнювальну гуму. якщо дме тільки з однієї або з двох сторін, інші сторони не продувають?

Все більше і більше випадків, коли після заміни ущільнювальної гуми («криворукими майстрами», по іншому цих спеців назвати не можна), проблеми продування не тільки не зменшилися, а навпаки збільшилися. Ручку на вікні не можливо закрити, у зв'язку чого прилягання стулки вікна до рами не герметично! Оригінальний Німецький ущільнювач змінюють на Турецький, який не відповідає розмірам по посадковому пазу, через що він просто вивалюється. На слухавшись про заміну ущільнювача, або прочитавши в інтернеті про нього, ви думаєте що замінивши ущільнювач, забудете про всі проблеми пов'язаних з продуванням і протіканням вікон. Я не сперечаюся, якщо ущільнювач під впливом сонця розсипається в руках, коли його поставили — зрізавши шматок зверху для клапана зимового провітрювання, або взагалі забули поставити, тоді, звичайно, потрібно його замінити або встановити, при цьому підібрати такий, щоб він якомога більше був схожий на старий.

З 1, 2, 3 і т.д. річних вікон дме, і Ви вирішили міняти гумку. У мене питання до вас: а чому не міняєте гумку в холодильнику щорічно? Якщо не працює притиск, зламані петлі або замок, то про яку заміну ущільнювача можна говорити !!!

Було вже кілька випадків, коли після заміни ущільнювача «спецами» вікно як дуло, так і продовжує дути. Після звернення до мене з проханням зробити що-небудь з вікном, була проведена заміна фурнітури, з установкою прижимаючих механізмів по всьому периметру вікна — зверху, знизу і з боків, але і це не привело до ідеальних результатів. Ручка стала закриватися з зусиллям, продувати з вікна стало менше, але все одно дуло!!! Відразу скажу, що 2 дні шукав аналогічний ущільнювач, об'їздив багато баз, що займають продажем ущільнювачів на пластикові вікна, результат — не підійшов не один. Підсумок: Заміна вікна на нове! Робіть висновок самі, і не женіться за дешевизною.

Є пластикові вікна, в яких ущільнювальна гума екструдована (впаяна) в раму або стулку профілю. Замінити таку гуму взагалі не можливо. Вікон з екструдованою гумою стає все більше і більше. Напрошується друге питання: про що думають виробники пластику, випускаючи на ринок профіль з екструдованої гумою?
При заміні гуми на стулці вікна, причини продування не зникнуть.
Дивіться фото нижче.

фурнітура економ

Коли у вас на вікні стоїть така фурнітура, як на малюнку, то треба міняти фурнітуру, а не ущільнювач.

У всіх інших випадках будь-то: продування, протікання, промерзання, потрібно дивитися як встановлена фурнітура і розташування притисків на вікні. Правильно встановлена, відрегульована фурнітура не дає можливості вікна пропускати холод, пил, воду, шум. Середній термін експлуатації гумового ущільнювача становить від 15 до 25 років, залежить від перепаду середньорічної температури, і інших факторів.
По-перше, не можна використовувати для усунення протягів куплені на ринку ущільнювачі. Вони прекрасно можуть підійти в дерев'яні євровікна, але коли ви приклеїте такий ущільнювач на металопластикове вікно, виникне велике навантаження на фурнітуру, що призведе до передчасного зносу фурнітури, і подальшого виходу з ладу вікна. Другою неприємною несподіванкою стане те, що більшість компаній продають ущільнювач вікон бухтами, в яких може бути від 200 погонних метрів. Куди подіти щастя в наших невеликих квартирах не зовсім зрозуміло. Більш дрібні ж компанії продавати ущільнювач приватним особам не дуже то й бажають, адже тоді не буде у них роботи.

Для дерев'яних віконних і дверних блоків.

Для дерев'яних віконних і дверних блоків


Для полівінілхлоридних (пластикових) віконних і дверних блоків.

для пластикових конструкцій

Варто також відзначити, що заміна ущільнювача вікна має на увазі, демонтаж стулки та подальша її установка і регулювання, і те що професіонал робить швидко і легко, може перетворитися на справжній кошмар. Особливо це стосується тих етапів робіт, де доведеться протягувати ущільнювач під петлями вікон.
Для різних віконних профілів випускають різні ущільнювачі;
Відмовляйтеся, якщо вам пропонують встановити замість вашого старого ущільнювача, більш — товщим, мотивуючи це більш — якісною теплоізоляцією;
Універсального гумового ущільнювача для різних вікон не буває;
Не погоджуйтеся "приклеїти" порваний ущільнювач.
Технологія виробництва євровікон, дозволяє розраховувати на тривалий термін експлуатації ущільнювача, це залежить від вибору матеріалів, використовуваних для виготовлення вікон, оснащення і складників для віконних і дверних конструкцій, зокрема — ущільнювача для вікон.

Велику роль при заміні ущільнювача грає і якість клею. Шнур ущільнювача повинен бути цілісним, інакше проблема не буде вирішена, і не буде досягнутий бажаний результат. Заміна ущільнювача проводиться таким чином: обережно видаліть застарілий ущільнювач, акуратно прочистити пази в профілі за допомогою м'якої тканини. Необхідно простежити, що б в пазах не залишилося бруду, залишків клею і пилу, після цього акуратно промажте пази клеєм і покладіть шнур ущільнювача в пази. Укладайте ущільнювач без стиснення і розтягування рівномірно, що б стик припадав на кут рами, і скріпіть його за допомогою клею. Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації ущільнювача і поліпшити його якості придбайте і застосовуйте спеціальне масло для ущільнювача.

» Замінимо «
Замінимо ущільнювальну гуму

Замінимо ущільнювальну гуму

» Рекомендації «
» Ремонтуємо «