Головна » Заклинило ручку не відкривається вікно

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Заклинило ручку не відкривається вікно

Дуже часто буває так що, як-то криво закрили вікно або не закрили з боку верхньої петлі, а ручка при відкриванні стала на 45 градусів і далі не йде. Підсумок такого процесу сумний, ручка на стулці вікна просто перестала працювати! Перевести ручку в поворотний стан, і закрити вікно неможливо.

Якщо ручка заклинила в поворотно-відкидному положенні, то можете спробувати розблокувати нижчепереліченими способами.

заклинило ручку вікна

Як можна розблокувати стулку вікна або дверей?

Перший варіант — якщо вікна на гарантії, звернутися до виробника і чекайте майстра.

Другий варіант — зняти ручку, визначити причину заклинювання та усунути її. Причина, ДО РЕЧІ, може бути й не в ручці, а в замковій частині фурнітури (потрапило сміття, зламався механізм, просіла стулка). Потрібно дивитися за місцем.

Третій варіант — в поворотно-відкидної стулки, на торці, з боку ручки, є такий підпружинений прапорець-важіль, так — званий — блокіратор повороту ручки від мимовільного відкриття. Коли стулка відкинута або відкрита він пружиною відводиться в сторону і блокує ручку в даному положенні. Але іноді блокіратор заїдає, буває це коли відбулося викривлення профілю рами або стулки, починає важіль проходити повз відповідну ответку на рамі, або користувач сам його мимоволі притиснув. Ручка довільно проскакує через блокіратор, але надалі повернути її не буде можливості. Щоб провернути ручку, цей важіль треба притиснути, направивши вниз (уздовж торця стулки), фурнітура розблокується і ручку можна буде повернути в потрібне положення.

блокіратор ручки

Четвертий варіант — блокіратор помилкової дії буває встановлений в ножицях вікна, і при просіданні стулки фіксатор не дістає до штирка і ручка не повертається. Потрібно підняти стулку шестигранником на пару витків що б спрацював блокіратор.

Залежно від виду фурнітури вікна, розблокувати стулку вікна можна попробувати самостійно. Можливо причиною, коли, заклинило ручку і не відкривається вікно, стала несправність фурнітури або будь-які засмічення її. Тому якщо не один з перерахованих вище варіантів не підійшов, то потрібно викликати майстра по ремонту вікон.

Якщо ви закрили вікно, а вгорі (в районі верхньої петлі) утворилася щілина і ручка анітрохи не провертається — Вам відкрити вікно не вийде — викликайте терміново майстра по ремонту вікон або дверей.

» Замінимо «
» Рекомендації «
Заклинило ручку и не открывается окно

Заклинило ручку вікна

» Ремонтуємо «