Головна » Встановимо набір курця на балконні двері

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
Встановимо набір курця

Встановимо набір курця

» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Встановимо набір курця на балконні двері

Ручка зі зворотного боку балкона — так звана "ручка курця", "ручка-тягучка" або "ручка черепашка" - призначена для закриття стулки балконних дверей з боку балкона.

ручка курця

Ручка — курця використовується тоді, коли ви виходите на балкон або лоджію і прикриваєте за собою стулку дверей з зовнішньої (з боку вулиці) сторони. Ручкою — курця, часто користуються люди, що виходять на балкон покурити й що б дим не заходив в приміщення закривають за собою двері. "Ручка курця" продається окремо і не входить в комплект постачання балконних дверей. Ручки-черепашки для балконних дверей, виготовляється з пластику, а також з металу — які більш надійні й довговічні. Колір балконної ручки підбирається під колір профілю дверей і буває різним. Найпоширеніший це білий і коричневий кольори.

засувка з роликом

Дверна засувка на балконні — служить для фіксації (утримання в закритому положенні) балконної стулки при виході на балкон. Варто потягнути за зовнішню ручку курця і двері застопоряться в закритому положенні. І навпаки, щоб двері відкрити, досить легенько штовхнути, в сторону кімнати. Дверні засувки на балконні двері встановлюються для кожного металопластикового профілю окремо і бувають різної ціни, в залежності від виду і виробника.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «