Головна » Встановимо зимове провітрювання

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
Встановимо зимове провітрювання на євровікна

Встановимо зимове провітрювання

» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Встановимо зимове провітрювання

Опція зимове (щілинне) провітрювання квартири служить для провітрювання квартири в холодний проміжок часу і становить елемент фурнітури, встановлений на фурнітуру поворотно-відкидної стулки металопластикового вікна. У холодний період, встановлене зимове провітрювання на фурнітурі поворотно-відкидної стулки, металопластикового вікна, дає можливість провітрювати кімнату, приміщення, квартиру у двох положеннях відкидання стулки.

зимове провітрювання

У першому положенні (провітрювання), стулка вікна відкидається на 8 -16 см, що дозволяє провітрити приміщення за короткий термін в повному обсязі. У зимовий час провітрювання не сильно комфортно. Тут зручно коли встановлено буде зимове (щілинне) мікропровітрювання. Фурнітура відкидає стулку пластикового вікна в цьому положенні на 2-5 мм, Це дозволяє провітрювати приміщення, не боячись остудити кімнату, навіть при сильних морозах.

Для мікропровітрюванння в поворотно-відкидній стулці металопластикового вікна в положення зимового (щілинного) провітрювання потрібно повернути ручку стулки вікна (стулка повинна притискатися до рами) під кутом вгору 45 градусів.

Механізм для відкривання стулки в декількох положеннях (металевий не пластиковий)

механізм зимового провітрювання

У наш час все частіше почали встановлювати механізм для відкривання стулки в декількох положеннях показаний на малюнку, який встановлюється на металопластикові та дерев'яні євровікна.

Він служить для фіксації стулки вікна в положенні яке ви йому задасте, і працює в положенні стулки на відкриття, а також в положенні стулки на провітрювання. Повітря з вулиці надходить через щілину, що утворилася між рамою і стулкою вікна. Це найефективніший, зручний і в деяких випадках найдешевший спосіб домогтися мікропровітрювання або встановити зимове провітрювання в ваших вікнах, особливо в осінній або зимовий період.

Механізм для відкривання стулки дає можливість провітрити будь-яку кімнату, протягом осінньо-зимового періоду без ризику сильного переохолодження і встановлюється на металопластикові, дерев'яні та алюмінієві вікна, незалежно від того поворотне чи поворотно-відкидне у Вас вікно. Також при правильній установці його можна використовувати як зимове (щілинне) мікропровітрювання.

Для кожної фурнітури вікна є своє зимове провітрювання, але всі вони працюють однаково. Деяка фурнітура має ступеневе або гребінчате мікропровітрювання, що дозволяє провітрювати приміщення в декількох режимах відкидання стулки.

Встановлений режим мікропровітрювання спростить ситуацію з промерзанням і запотіванням.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «