Головна » Встановимо захист на вікна, двері від злому

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
Защиту на окна, двери от взлома

Встановимо захист від злому

» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Встановимо захист на вікна, двері від злому

Підвищити ступінь захисту вікна від злому можна за допомогою блокіратора стулки вікна, спеціальної ручки із захистом від злому і протизламної фурнітури.

Прошу не плутати блокіратор від злому вікна і блокіратор для захисту відкриття вікна дітьми так званий - (дитячий замок на вікна від дітей). Дитячий замок легко ламається, при сильному натисканні на стулку, — дорослою людиною, і служить для того що б дитина не відкрила вікно з кімнати (немає у малюка ще такої сили, що б зламати замок...). Блокіратор блокує стулку вікна і не дає зловмисникові розкрити його з зовні. Блокіратори на стулці вікна в парі з протизламною ручкою не дадуть шанс злодієві розкрити безшумно і за короткий час ваше вікно або балконні двері.

Тепер найбільш поширений вид злочинної діяльності; це квартирні крадіжки. Причому значно простіше їм запобігти, ніж пізніше відшкодовувати збиток, що стався в процесі крадіжки. У більшості випадків злодії проникають у квартиру через зламані вікна або двері, через те, що це слабкі місця вашого будинку, а грабіжники прекрасно обізнані про це. У разі якщо злодій не освоїв дверний замок, він спробує через вікно влізти в будинок. Зламавши фурнітуру у дверях або розкривши стулку в пластиковому вікні, за допомогою викрутки (стандартне пластикове вікно відкривається з вулиці протягом 10-15 секунд). Після злому стулки вікна, може знадобиться професійний ремонт або заміна фурнітури, петель у вікні, а потім потрібно встановити блокіратори та протизламну ручку для безпеки вашого житла і запобігання порушення злодіями кордонів вашого особистого простору просто необхідний: блокіратор стулки вікна і спеціальна ручка із захистом від розтину фурнітури з вулиці.

Встановлюємо блокіратора стулки вікна на металопластикові вікна та балконні двері!

блокіратор стулки вікна від злому

Ми пропонуємо встановити металеві блокіратори безпеки стулки вікна, на пластикові та дерев'яні євровікна, для захисту його від злому непрошеним гостем. Блокіратор стулки вікна — одне з найбільш бюджетних, але і водночас ефективне розв'язання даної проблеми. Віконний блокіратор прикручується на раму 4-саморізами знизу стулки, а для ще більшого захисту і зверху. Блокіратор стулки досить простий у використанні. Вам потрібно просто повернути його в положення закрито, коли йдете з дому.

Встановити блокіратор стулки у вікні, ви можете самі, але краще довірити цю процедуру фахівцеві. При самостійній установці блокіратора, ви можете не потрапити в метал на рамі або насвердлить купу дірок. Спеціаліст знає в яке місце найкраще встановити блокіратор і збереже в естетичному вигляді ваше пластикове вікно.

Встановлюємо протизламну ручку на металопластикові та дерев'яні вікна та двері!

протизламна ручка

Існує захист від висвердлювання ручки, а також ручка, яка закривається на ключ, ще більше підвищує рівень безпеки. Протизламний механізм Hoppe Secustik містить в собі вузол самоблокування. Зчеплення між ручкою і штифтом дозволяє користуватися нею зсередини та блокує ручку, при спробі розкрити стулку вікна зовні (з вулиці) віджавши пластик і опустивши ролик на приводі фурнітури за допомогою викрутки або стамески.

Встановлюємо протизламну фурнітуру тільки на металопластикові вікна та двері, якщо дозволяє армований профіль (метал в середині вікна)!

протизламний мікроліфт

Коштом  запірних відповідних планок, кутових перемикачів з протизламним ланцюгом, що мають Грибкову, регульовану по висоті цапфу, металопластикові вікна досягають захисту, першого класу антивандальності. Який має на увазі захист від проникнення, який виконується за допомогою фізичної сили, без застосування інструментів.

протизламна фурнітура

Всі базові комплекти протизламної фурнітури мають поворотно-відкидний перемикач, який забезпечений грибоподібною протизламною запірною цапфою, і коли вона закривається, виходить зчеплення з протизламною поворотно-відкидною або поворотною планкою на рамі. Крім того, при використанні подальшого технічного оснащення, метою якого неодмінно є підвищення безпеки, пластикові вікна можна легко дообладнати додатковими протизламними запірними цапфами, причому, навіть вже після монтажу вікна на об'єкті.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «