Головна » Встановимо дитячий замок

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
Встановимо дитячий замок

Встановимо дитячий замок

» Фурнітура «
» Ремонтумо «

Встановимо дитячий замок

Якщо у вас маленькі дітки, рекомендуємо поставити на металопластикові та дерев'яні євровікна — дитячий замок на раму вікна (не служить захистом вікон від злому). Його встановлюють, вниз поворотно-відкидний стулки, і він служить надійним захистом в поворотно-відкидних вікнах від відкриття стулки дитиною. Якщо ви не бажаєте кожного разу шукати ключики від ручок, для провітрювання приміщення, то ми можемо встановити спеціальний додатковий блокіратор для вікон, який дає можливість відкидати вікно або відкривати стулку вікна для зимового провітрювання, але блокує відкривання стулки у вікні, у звичайному (поворотному) режимі. Ви швидко зможете відкрити вікно для провітрювання, не відкриваючи його повністю і не наражаючи на небезпеку маленьких мешканців.

Коли дитячий замочок стоїть, то закривши його на ключик, можна ключик і заховати. Він знадобитися вам, тільки якщо треба буде відкрити вікно для його чищення або миття із зовнішнього боку вікна, і не хвилюватися, що ваша дитина поверне ручку стулки та відкриє вікно в положення відкрито. Стулка вікна, коли ви закриваєте дитячий замок на ключ — не відкриється, але Ви сміливо можете залишити вікно в положенні провітрювання, не боячись неприємних наслідків!!!. Ручку вікна при цьому можна повертати в будь-якому положенні та не боятися про неприємні наслідки...

Дитячий замок на вікна

блокіратор на вікно

Переваги дитячих замків над ручкою з ключиком в тому, що не треба постійно шукати ключик, один раз закрив дитячий замок і користуйся вікном хоч на провітрювання, хоч став стулку в положення зимового провітрювання! Дитячий замок кріпиться знизу поворотно-відкидної стулки й працює на режим мікропровітрювання, провітрювання, але не працює на режим відкриття стулки! Щоб відкрити стулку, Вам потрібно просто відкрити ключиком замок, натиснути кнопку і повернути що блокує стулку шпінгалет.

Перед встановленням дитячого замку, необхідно провести регулювання стулки, для подальшої правильної роботи вікна.

Ручка з ключиком на вікна (дешеві ручки через "не тримає замок в ручці" не встановлюємо).

ручка з ключем

Ручка з ключиком служить для захисту вікон від мимовільного відкриття стулки дітками або для блокування фурнітури в закритому положенні. Всі ми дорослі любимо і не бажаємо проблем своїм маленьким діткам, а бажаємо їм щастя, добра і здоров'я. І все-таки не всі ми можемо проконтролювати, не все підвладне нашій волі, і часто за дітками нам складно встежити.

Для цього, що б захистити своїх дітей, і існують ручки з замками, захист на вікна від дітей і зломів, ручка яка дає вам впевненість в тому, що ви в потрібний момент і в потрібний для Вас час не будете хвилюватися, про те що ваша дитина, не буде наражатися на небезпеку щодо вікон і балконів, а також з приводу того що хтось зможе не докладаючи великих зусиль залізти в Вашу квартиру через стулку вікна.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «