Головна » Виправлення перекосу стулки

Uk

Виїзд майстра автомобілем з запчастинами. Ремонт робимо відразу!

» Встановим «
» Фурнітура «
Виправлення перекосу стулки

Виправлення перекосу стулки

» Ремонтумо «

Виправлення перекосу стулки

Пластикові вікна — корисний і вкрай необхідний кожному власнику будинку винахід. З їх появою стало менше турбот по утепленню старих дерев'яних вікон, їх фарбування та ремонту. У квартирі стало тепліше і затишніше. Але не варто забувати про те, що пластикові вікна, теж вимагають догляду. Інакше, вони можуть вийти з ладу і принести масу незручностей.

До однієї з таких незручностей можна віднести перекіс пластикової стулки вікна. Трапляється так, що рама у вікні, або його стулка з якихось причин перекосилася. Що це за проблема і як з нею впоратися, ми розповімо в цій статті. Поки ще не пізно, не порушилася робота вікна або балконних дверей, краще звернутися за допомогою до досвідчених майстрів по ремонту вікон в Києві.перекіс стулки пластикового вікна

Якщо перекосило пластикове вікно, то швидше за все, цьому посприяв неправильний його монтаж. При установці вікна, повинні бути дотримані всі норми згідно З ГОСТу на монтаж конструкцій. В іншому випадку недбалість не кваліфікованих монтажників може дорого Вам обійтися.

Деякі фахівці стверджують, що стулку пластикового вікна може перекосити через деформацію самої будівлі. У такому випадку воно як би тягне за собою вікно, за що і відбувається перекіс.

Перекосило пластикове вікно — що робити?

Загалом, якщо перекосило стулку в вікні — викликайте майстра для з'ясування причини. Коли вікно вироблено з якісних матеріалів і перекіс вчасно виявити, то стулку вікна можна буде вирівняти за допомогою склопакета і фалевих пластин різної товщини.

Щоб уникнути цього, слід відповідально підходити до вибору компанії, яка займається виготовленням і установкою пластикових вікон і дверей. Не варто забувати про укладення договору. Якщо у Вас на руках буде офіційний документ, то можна вимагати необхідного обслуговування або усунення проблеми на законних підставах.

У будь-якому випадку, радимо купувати вікна і замовляти установку тільки у перевірених компаній.

Перекіс стулки пластикового вікна, може статися також через неправильне регулювання. В цьому випадку потрібно викликати майстра з компанії "RemontOkonKiev", який якісно відрегулює пластикове вікно, щоб воно знову Вас радувало.

Перекіс стулки пластикового вікна може статися через її великі розміри та вагу, або через механічний вплив (наприклад, на ній сушаться речі й т.д.). В такому випадку немає нічого дивного, що вікно просіло, провисло чи перекосилося. Тут може допомогти тільки якісне налагодження стулки пластикового вікна, а зробити це зможе тільки професійний майстер. А щоб уникнути таких проблем надалі, досить прибрати причини механічного впливу і не залишати вікно відкритим протягом тривалого часу.

Багато людей ставлять запитання, як прибрати перекіс в пластиковому вікні? Зробити це своїми силами складно, оскільки потрібно визначити причину перекосу, мати необхідний інструмент і монтажні запчастини. Краще покластися на фахівця, який підійде до питання з усіма своїми навичками та інструментами.

У Вас перекосило пластикове вікно або віконну стулку, і Ви не знаєте, що робити? Все дуже просто! Зверніться в компанію "RemontOkonKiev".

Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання, а також, відрегулюємо та уберемо перекіс в пластиковому вікні або дверях. Даємо гарантію що відремонтовані вікна і двері, будуть служити Вам довго — вірою і правдою.

» Замінимо «
» Рекомендації «
» Ремонтуємо «